Böyle Bir teklif alması normal de bakanın oğlu işi bilmeyip kazmalık etmiş..

EliteTurk

Aileden
AnatoliaFire demiş ki:
Bakanın oğlu bildiğin kazmaymış. Yau gidiceksin kendin davet ediceksin güzel söz söyleyeceksin önce. Sonra davet edeceksin yemeğe. :D
Güzel sözlerindende etkileneceginden deyilya düşünsene.. Davetini kabul etseydi bile güzel sözlerini anlicakmıydı :sfff:
------
Bakanın Kazma Oğlu :Bu gece yagishla bir yerde goz yashlarim yagir ve adini yazir sensizlikle qivrilan yollara. Suzulen her damlada sen vardin ve yene de sen varsin gecenin en qaranliq aninda. O, doya doya baxa bilmediyim gozlerimin ichinde bir tebessumunden gul achsaydi yanaglarinda yetmezmiydi?
Hadise : (Dediklerini yarı anlamış şekilde bakarak.. ) Ben senin o bildiğin kızlardan deyilim.. :D ..

ps:Yeşil çam gibi oldu ama olsaydı sanırım böyle olurdu :twisted:

Demekki azerilerdede abaza insan var.Gitsin Rusya'dan daha güzellerini bulsun bizim kızlara ne asılıyo yavşak :twisted:

Crown demiş ki:
LegendMaster demiş ki:
Ya bırakın şu Eurovision kasıntısını,zaten herşeyi ortada konserine gitmiştim bodrumda neyi var neyi yok ortada..Eee bunu gören adam zannetmesmi bu kız öle böle deilmi diye :D bir çin atasözü derki ''isteyenin bir yüzü kara vermiyen zenci :P
Annem bana dedi ki göster ama elletme mantığı haha :mrgreen:
:twisted: :mrgreen: :mrgreen:

Yukarı Alt