18 Ülkenin Moskova'da yarıştığı 1. Yarı Final'den finale çıktık ^^ Hayırlı Olsun ^^

Diğer Çıkan Ülkeler:

-Türkiye
-Ermenistan
-İzlanda
-Romanya
-Bosna&Hersek
-Portekiz
-İsveç
-İsrail
-Malta
-Finlandiya

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ermenistan'da mı finale çıktı awww al başına belayı işte bu adamlar 1.nci olurlar şimdi daralırım gene.

Prada

Dur baba ilişkiler güzelleşirken 13 puanı verirler :P Azerbeycan bu defa puan vermeyecek. Muzik yarışmaısmı siyasi referandum mu anlamadım gitti :P

canlı performans berbat ötesi hele arkadaki hafif totoşumsu erkek sesi üstüne tuz biber olmuş

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Of çıkanlar arasında en çok biz haketmiştik zaten

EmmaW

ermenistanda çıkmış :/ geçen sene verdik onlara puan onlardan tık çıkmadı azerbeycanda oy vermiyecek gibi :/ muziklerin yarıştığı biyer değilde sanki ülkelerin yarıştığı yer :/
ayrıca izlandanın şarkısıda bayaa güzelmiş ^^

Ermenistan çok pert bir şarkıyla çıktı :S Bu çıkanlar arasında en çok Türkiye ve İzlanda hakediyordu..

EliteTurk

Aileden
Turkiye sarkının nakarat bölümünde pek hadisenin sesini duyamadım ben..vokalin deki kişilerin ya sesi çok çıkıyor yada hadise nin nefesi nakarat bölümünde yetmiyor bi anlam veremedim..bu arada izlanda favorim mükemmel söyledi kızcagız :D

Dans ve şov çok hoştu ama gerek heyecan gerekse uzun süren ağır çelışmalar nedeniyle Hadise' nin sesi baya yıpranmış gördüm. :think:

Eurovision artık Eğlence değil Siyasi yarış içinde,Komşu ülkeler birbirine oy veriyor kim kimin işine geliyorsa ona veriyor oyunu.
Ben olsam katılmam yada ajdar ı çıkartıp dalga geçerim.

Stephanos demiş ki:
Eurovision artık Eğlence değil Siyasi yarış içinde,Komşu ülkeler birbirine oy veriyor kim kimin işine geliyorsa ona veriyor oyunu.
Ben olsam katılmam yada ajdar ı çıkartıp dalga geçerim.
İspanya geçen yıl ole yaptı ya :mrgreen:
el çiki çiki bombastik 8O :mrgreen:

Yukarı Alt