Expect

Gameworld demiş ki:
SarkoLata demiş ki:
EDİT - FAKE MODELİ HİÇ BİR YERDE HİÇ BİR ZAMAN BİTMEDİ , BİTMEYECEK :wink1: İSTEYEN NOTLARA İNANIR İSTEYEN İNANMAZ . İNANMAYANLARINKİSİ SADECE KISKANÇLIKTIR BAŞKA BİR ŞEY DEĞİL :wink1:
Full 100 olan bir karneye kimse inanmaz :thumbsup: Ayrıca büyük yazmama alışkanlığı sana öğretilmedimiki büyük yazıyorsun bana kalırsa sen sadece kendini avutuyorsun ve sana karşı çıkanlara hemen cevap yazmanda bunu belli ediyor :thumbsup:
Vay usta nasılda yorum yazmışsın yorumuna kurban

Takımı
Galatasaray
SarkoLata demiş ki:
EDİT - FAKE MODELİ HİÇ BİR YERDE HİÇ BİR ZAMAN BİTMEDİ , BİTMEYECEK :wink1: İSTEYEN NOTLARA İNANIR İSTEYEN İNANMAZ . İNANMAYANLARINKİSİ SADECE KISKANÇLIKTIR BAŞKA BİR ŞEY DEĞİL :wink1:
Tamam bu kadar yeter cidden kıskançlıkta son nokta yarın videoyu hazırlıyorum.
Ps1:O karne değil bir kere onu anla
Ps2:Ben kendim anlayabiliyorum uyarılmadan büyük yazılmamsını , sadece bu edit-fake modeli yedi bitirdi beni :)

Takımı
Galatasaray
Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Tamam beyler sakin , arkadaş çalışmıştır almıştır.Tartışma çıkıcak bir konu değil bu.

Takımı
Galatasaray
SarkoLata demiş ki:
Edit - Fake Modeli hiçbir yerde hiçbir zaman bitmedi , Bitmeyecek :wink1: İsteyen notlara inanır isteyen inanmaz . İnanmayanlarınkisi de sadece kıskançlıktır başka birşey değil :wink1:
En son Nina Ricci tarafından 11 Oca 2010 22:02 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
büyük harflerle yazmamanı öneririm.

Gameworld

Bilgiliyim
SarkoLata demiş ki:
SarkoLata demiş ki:
Ps2:Ben kendim anlayabiliyorum uyarılmadan büyük yazılmamsını , sadece bu edit-fake modeli yedi bitirdi beni :)
Sözlerinle bana cevap hakkı doğurma isterse hepsi 100 olsun bizi ilgilendirmez kendini kandırısın sadece ve anlamadım neden bu kadar çok koyuyor sana bir şey söylendimi gerçek 100 lük adam hiç takmaz çünkü zaten her şey ortadadır senin gittiğin yollardan ben dönüyorum istersen fazla zorlama :wink1:

Gameworld

Bilgiliyim
Mike Shinoda demiş ki:
- Resim Silinmiş.
Sözelci adamın hali başka :santa: Ey yavrum notlara bak benimkiler gibi aynen ama benim 3 yok :)

Takımı
Galatasaray
Mike Shinoda demiş ki:
- Resim Silinmiş.
ders dediğin işte bunlardır yahu mis gibi sözel ohh..rahat..kalma derdin yok kafa yorma derdin yok sin:

Expect demiş ki:
Don Quixote demiş ki:

bazı hocalar son notları girmemiş,hatırladıklarımı ekledim :popcorn: 3 senedir olduğu gibi mat ve geo 1 gelecek büyük ihtimal :uyku:
Hacı anadoluya mı gidiyorsun?

Kuzi süpersin :) Birde ben koysam yer gök inler xD neyse gerek yok hic kendimizi ele vermeye ^^

Takımı
Galatasaray
Gameworld demiş ki:
SarkoLata demiş ki:
SarkoLata demiş ki:
Sözlerinle bana cevap hakkı doğurma isterse hepsi 100 olsun bizi ilgilendirmez kendini kandırısın sadece ve anlamadım neden bu kadar çok koyuyor sana bir şey söylendimi gerçek 100 lük adam hiç takmaz çünkü zaten her şey ortadadır senin gittiğin yollardan ben dönüyorum istersen fazla zorlama :wink1:
Bana koyan insanların beni çekememsi ve kıskanması ben sadece notlarımı koydum ve bu çok kişiye battı böyle bir topic olmasa Notlarımı sadece çevremdekiler bilecekti zaten :wink1:

Gameworld

Bilgiliyim
Bana koyan insanların beni çekememsi ve kıskanması ben sadece notlarımı koydum ve bu çok kişiye battı böyle bir topic olmasa Notlarımı sadece çevremdekiler bilecekti zaten :wink1:
Tamam ben sana daha bir şey demiyorum çünkü sen dediklerinle hangi amaca hizmet ettiğini belli ettin bana kalırsa bu olaya bilimde bilinç altında kalan ezikliğin hor görülmenin dışa yansıması der sende egonu notlarla bastırmaya çalışıyorsun bende 8.sınıftayken hatta şimdi bile böyle adamlar görüyorum lafta dolu icraatta boş oluyor genelde çoğu sınava girince fıs fıs oluyor nedense belki bunun sebebi aşırı üsütün zekalı olmaları olabilir.Sen 100 lük notlarınla devam et bir ara söylede bir hocan 99 versin ve ayrıca kimse seni kıskanmaz senin kıskanılacak bir tarafın yok ben sadece anlatıyorum bana hiç batmaz ben o sınıfları geçeli çok oluyor. :santa:

Geometri ver Din kültürünü eklememişler.

geo ilk sınav: 02, ikinci sınav: yarın, ortalama: 02
din ilk sınav: 40, ikinci sınav: 0, ortalama: 20

pfffs :lol:

Yukarı Alt