Takımı
Galatasaray
Edit - Fake Modeli hiçbir yerde hiçbir zaman bitmedi , Bitmeyecek :wink1: İsteyen notlara inanır isteyen inanmaz . İnanmayanlarınkisi de sadece kıskançlıktır başka birşey değil :wink1:

Gameworld

Bilgiliyim
SarkoLata demiş ki:
EDİT - FAKE MODELİ HİÇ BİR YERDE HİÇ BİR ZAMAN BİTMEDİ , BİTMEYECEK :wink1: İSTEYEN NOTLARA İNANIR İSTEYEN İNANMAZ . İNANMAYANLARINKİSİ SADECE KISKANÇLIKTIR BAŞKA BİR ŞEY DEĞİL :wink1:
Full 100 olan bir karneye kimse inanmaz :thumbsup: Ayrıca büyük yazmama alışkanlığı sana öğretilmedimiki büyük yazıyorsun bana kalırsa sen sadece kendini avutuyorsun ve sana karşı çıkanlara hemen cevap yazmanda bunu belli ediyor :thumbsup:

Zeki olmak başa bela :P
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Okula pek önem vermiyorum :P

Bknz:Hep takdir almışımdır ama hiçbir zaman sınıfımda favori olmama rağmen okulun SBS derecesinde yerimi hep korumuşumdur 472 - 458 :lol:

FruitFly demiş ki:
Okula pek önem vermiyorum :P

Bknz:Hep takdir almışımdır ama hiçbir zaman sınıfımda favori olmama rağmen okulun SBS derecesinde yerimi hep korumuşumdur 472 - 458 :lol:
475 - 449.Biz senin gibi inek değiliz ki :P

SBS'den önceki akşam güzel bir tekrar , sabaha her şey aklında yoksa inek felan değilim sınıftaki en rahat çocuk olarak bilinirim ki bu dönem biraz bozdum salak müdür öğlenci yaptı beni :P

FruitFly demiş ki:
SBS'den önceki akşam güzel bir tekrar , sabaha her şey aklında yoksa inek felan değilim sınıftaki en rahat çocuk olarak bilinirim ki bu dönem biraz bozdum salak müdür öğlenci yaptı beni :P
Bro kocaeli'ye gel en iyisinden kolej sana benden ..
Ps:450+ alanlara burslu.Gel bro alem yaparız her hafta^^

FruitFly demiş ki:
İstanbul dışı istiyorum zaten :P
Bro diyorum sana buraları benden iyi kimse bilmez.Trakyada İstanbul'dan sonra en iyi il kocaeli'dir.
Araştır bro Muammer Dereli Anadolu Öğretmen lisesi. Taban 459 bro , birlikte gidelim ^^

Bro ben belki fen lisesine bile girebilirim.2 Senedir günlük 30dk çalışma ile yaptım bu puanı.Bu sene asılacam bakalım ne olacak :P

Yukarı Alt