1. Reklam


  1. joysro
   ledas
   ix2
   leon
   kingsofsro
   aelyria

Hadi anlat bakalım!


 1. addIcFb

  addIcFb Aileden rank8

  Kayıt:
  22 Eylül 2007
  Mesajlar:
  5.376
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  öğrenci
  Şehir:
  Okul
  Fenerbahçe Yönetimi pazartesi günü yapacağı toplantıdan önce Aragones’ten ayrıntılı bir rapor istedi. İspanyol hoca ile yüz yüze görüşecek olan yöneticiler, takımı masaya yatıracaklar, alınması gereken radikal kararları tartışacaklar


  [​IMG]
  Fenerbahçe Yönetimi, kötü gidişe ‘dur’ demek için Teknik Direktör Aragones’in bilgisine başvurup, onun vereceği rapor doğrultusunda önlemler alacak. Yönetim Kurulu, pazartesi günü yapacağı toplantıda son gelişmeleri masaya yatırıp radikal kararlar almadan önce İspanyol çalıştırıcının düşüncelerini öğrenip durum değerlendirmesi isteyecek.

  Aragones’ten detaylı bir bekleyen Fenerbahçe yönetimi, İspanyol çalıştırıcının önerilerini hayata geçirecek. Aragones’e de uyarıda bulunacak olan sarı-lacivertli yönetim, takımın aldığı yenilgilerin tarihi bir başarısızlık olduğunu hatırlatıp, bir an önce düzlüğe çıkacak adımların atılması konusunda dikkat çekecek.

  Ligde ve Arsenal maçlarında mutlak başarı için her türlü fedakârlığı yapmaya razı olduklarını söyleyecek olan Fenerbahçe yönetimi, camianın yeni bir krizi daha kaldıramayacağını anlatıp, İspanyol çalıştırıcıya artık takımı toparlaması gerektiği bildirilecek.

  Takımın kredisinin şimdiden tükendiğini dile getirecek olan yöneticiler, hocalarına artık puan kaybı istemediklerini de iletecekler.

  Fenerbahçe yönetimi, Aragones’e bir Türk yardımcı antrenör ya da sportif menajer isteyip istemediğini de soracak.