Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
beyler pc ye format attım sonra silkroadı kurdum updatesini yaptım. sbotun sitesinden botu indirdim. bota bıraktım gece dc olmuşum. sabah bi girdim char boş. sizinde başınıza böyle bi olay geldimi. şimdiye kadar hiç soyulmamıştım. sbotu kullanıorum ve soyuluorum. başka bi ihtimalde göremiorum.?

valla benim 10 dan fazla arkadaşım kullanıyo hepside 76+ char hiç birinin başına böle bir şey gelmedi bu sitede böle bir sorun başına gelen tek kişi sensin sbot alakalı olduğunu zannetmiyorum

Sbot ile 8 tane charımı kasıyorum, şimdiye kadar hiçbirinin 1 goldu bile eksilmedi. Sbotla alakası yok başka bir nedenden dolayı charın soyulmuş olabilir... :coffee:

Hacklenenler nedense illa suçu başkasında arıyor.
Bir kişide acaba ben güvenlik önlemi aldım mı,demiyor. :mrgreen:

hardcore demiş ki:
hmm sanırım haklısınız. ne gibi güvenlik önlemi önerirsin peki :think:

Emreciksin demiş ki:
hardcore demiş ki:
hmm sanırım haklısınız. ne gibi güvenlik önlemi önerirsin peki :think:
Deepfreez+nod32+comondo güvenlik duvarı+şifreni sabit iplerde değiştirme kendi bilgisayarında değiştir bunlar çarının hacklenmesinin önüne geçecektir

Fre3sTyLe demiş ki:
Sbot'tan olacağını sanmıyorum.Olsa herkese olurdu. :coffee:
peki o zaman soyulmayalı 5-6 gün oldu. tekrar sbot kullanacagım inş soyulmam. gene soyulursam kesin sbot derim artık

sbotu bu siteden indirdin deilmi bide eğer burdan indirmediysen burdan indir yok bu siteden indirdim diyorsan bi format at pc ne daha sonra antivirüsü indir ve bilmediğin bi şeyi indirme :!:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hardcore demiş ki:
Onu geç her hacklenen ondan önce format atıyor :mrgreen:

Arkadaşlar bu benim başımada geldi... ama agbot la benim arkadaşımında SBotla geldi çharın sadece paraları alıp kaçtılar

mert3333 demiş ki:
Arkadaşlar bu benim başımada geldi... ama agbot la benim arkadaşımında SBotla geldi çharın sadece paraları alıp kaçtılar
o sbottan değil onlinegames virüs ü bilip bilmeden suç atmayalım :thumbsup:

Sbot'u 2 aydır kullanıyorum yaklaşık.Ne bir kere sorun çıkardı nede bir kere charım zarar gördü.

charın sadece üzerindeki itemleri ve parayı alıyorlar kasaya dokunmuyorlar char tam ışınlanmanın yanında cıkıyorsa sbot yüzünden malesef

Emreciksin demiş ki:
Fre3sTyLe demiş ki:
Sbot'tan olacağını sanmıyorum.Olsa herkese olurdu. :coffee:
peki o zaman soyulmayalı 5-6 gün oldu. tekrar sbot kullanacagım inş soyulmam. gene soyulursam kesin sbot derim artık
Oyunda stallada girme networkdan yap işlerini, exchange de yapma, güvendiğin kişilerden kork asıl. :) Sbotda herhangi bir problem yok sorun senden kaynaklanıyor arkadaşım.

KhulteghinKhan demiş ki:
charın sadece üzerindeki itemleri ve parayı alıyorlar kasaya dokunmuyorlar char tam ışınlanmanın yanında cıkıyorsa sbot yüzünden malesef
sen bari yapma.konu fazla uzadı kilit :wink1:

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt