1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Hackerin vasiyeti

1. Mojito

Mojito   olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Canımdan Çok Sevdiğim Sevgilim Arkadaşlarım Ve Akrabalarım..! Bir Gün Olurda Trojan Veya Başka Bir Nedenden Ötürü Vefat Edersem Gerçekleştirilmesini Arzuladığım Hususlar Şunlardır :

1- Domaındlx'ten Almış Olduğum 100 Mb'lık Web Alanımı Sevgilime Bırakıyorum.

2- 50 E-Maıl Adresimi örümceğe Bırakıyorum. Seninkilerle Arşiv Yaparsın

3- Msn Listemdeki Kız Arkadaşlarımı Babama Bırakıyorum.

4- Bilgisayarımdaki Hack Dokumanları The-KOBAY'a Bırakıyorum.

5- Ses Kartım Ve Harddısk’imi Dayıoğlu Hunter'a Bırakıyorum.

6- Download Etmek İçin Günlerce Uğraştığım Video Mp3 Ve Java Scrıptlerimi em@x'a Bırakıyorum.

7- Bozuk Mouse’umu Emoser'a Bırakıyorım

8- Monitörümü bLackstar'a Bırakıyorum

9- Cd'lerimi Kimseye Bırakmıyorum Onları Da Benimle Gömün!

10- Geçen Ay Gelen 60 Ytl'lik Telefon Faturamı Ölene Kadar Ödeyememissem Geciktirmeden Ödeyin; Gözüm Açık Gitmeyim!..

11- Öldükten Birkaç Gün Sonra Eğer Sğz Kullanmayacaksanız; Züperonlıne Hortnet Makbanknet Yamukbanknet Çısbanknet Vızvıznet Zartzurtnet Sınırsız İnternet Aboneliklerimi İptal Edin Ki Gereksiz Yere Kredi Kartımdan Para Tahsil Edip Durmasınlar.

12- Emri Vaki Olduktan Sonra Bütün Gücünüzle Gayret Ederek Enbokzirve100'deki Hitimi Arttırın Ve Beni Zirveye Taşıtın. Arttırmazsanız Öbür Dünyada İki Elim Yakanızdadır.

13- Beni Defnetmenizden Sonra Diğer Tarafta İmkan Bulur Bulmaz Derhal Onlıne Olacağım Ve Sizlerle Bağlantı Kurmaya Çalısacağım. Bu Yüzden Gecelerı Msn'de Onlıne Olun.

14- Az Önceki Şık Gerçekleşirse Beni Arkadaş Listenize Ekleyın Nankörlük Etmeyin Yoksa Hacklerim.

15- Sevgilim Sağda Solda Chat Yaptığını Duymayayım Yoksa Hortlar Gelirim.

16- Mütemadiyen Benim Ruhumu Çağırmayı Deneyin ; Ey Ruh Geldinse 3 Maıl Yolla Deyin.

17- Gelmişsem Bilgisayarı Reset'leyin.

18- Ben Öldükten Sonra Web Sitesi Filan Yaparsanız Bana Da Lınk Verin. *Küfür Yasaktır* Kullanılanlara Ekleyin.

19- Gözlerım Yavaş Yavaş Kapanmaya Başladı Çabuk Söyleyın Bana Şu Anki Hit Durumum Nedir?

20- Biraz Kenara Çekilin Şöyle Ölmeden Önce Son Bir Kez Msn’de Chat Yapmak İstyorum.

21- Aah Ölüyorum Galiba Çabuk Soleyin Virüs’ü Kim Yolladı Bana Öğrenin De Rahat Rahat Ölüyüm.. Söyleyin.... Küt!

Alıntı

2. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
    Hehehehe Güzel Paylaşım Olmuş Tesekkurler :P

3. Seppuku

Seppuku Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar: