A

Anonymous

Guest
Yaw kardeşim senin bilgisayarında anti virüs programı yok mu? hadi olmadı diyelim viüstotalden bi tarat. Sonra gel konuş. Eşeği önce sağlam kazığa sonra Allah'a emanet edecen Exclamation Wink
Ayrıca bi modla böyle konuşamazsın! Belki banlandığın için cvp veremeyeceksin ama... Wink

N0F3AR

Tanınıyorum
Sehzade demiş ki:
Yaw kardeşim senin bilgisayarında anti virüs programı yok mu? hadi olmadı diyelim viüstotalden bi tarat. Sonra gel konuş. Eşeği önce sağlam kazığa sonra Allah'a emanet edecen Exclamation Wink
Ayrıca bi modla böyle konuşamazsın! Belki banlandığın için cvp veremeyeceksin ama... Wink
sus sende a.q. yalakası deneme mod yalakalıp yap millete sora mod ol

A

Anonymous

Guest
sroahmet demiş ki:
Sehzade demiş ki:
sus sende **. yalakası deneme mod yalakalıp yap millete sora mod ol
Saygı ne zaman yalakalık oldu Wink
Ayrıca sen ndn sadece modla aranda geçen kısım ile ilgili yaptğım uyarıyı konuşuyon. Senin amacın modla tartışmak mı ? tekrar yazıom;

N0F3AR

Tanınıyorum
benim amacım tartısmak falan değil ben burda yardım bulmaya gelmisim adam beni elsetiriyor yani yangına körükle gidiyor ben 3 gündür uykusuzm al bi uykusuz gece daha moralim 0 ve kendimi bilmiyorum ben o carı kolay kasmadım hakkım neyse onu ararım ve kimsenin günahını bos yere almam benim bu siteyede saygım sonuzdur ve ben bu siteden cok bot kullandm Allah Razı olsun ama bazı kanı bozuklar Paylasım yaparken serefsizlik ediyolrlar haksızsam eğer beni banlayın.
Bu site paylasım sitesi.Kekleme sitesi değil.

A

Anonymous

Guest
sroahmet demiş ki:
benim amacım tartısmak falan değil ben burda yardım bulmaya gelmisim adam beni elsetiriyor yani yangına körükle gidiyor ben 3 gündür uykusuzm al bi uykusuz gece daha moralim 0 ve kendimi bilmiyorum ben o carı kolay kasmadım hakkım neyse onu ararım ve kimsenin günahını bos yere almam benim bu siteyede saygım sonuzdur ve ben bu siteden cok bot kullandm Allah Razı olsun ama bazı kanı bozuklar Paylasım yaparken serefsizlik ediyolrlar haksızsam eğer beni banlayın.
Bu site paylasım sitesi.Kekleme sitesi değil.
Böyle düşünüyosan can feda ama. Çok üzülme be kardeş. Herşeyde bi hayır vardır Wink Bundan sonra daha dikkatli olursun

N0F3AR

Tanınıyorum
beni anladığın icin sağol

ekran kılavyesi yeni basladım kullanmaya Türk'ün Aklı Soradan Gelirmis

Bilmediğin kişi ve kişiler tarafından verilen virüs taraması vb. gibi olayları verilemyen sabitlenmeyen konulardan indirmessen ii olur. Buda sana ders olsun !.. Umarımki çarını geri alabilirsin Crying or Very sad

N0F3AR

Tanınıyorum
-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Dikkatli olmak lazım.Eminmisin bu siteden indirdiğin bi dosya dolayısı ile hacklendiğine ? Eğer öyleyse topic linkini ver.Hatırlamıyorum diyorsun ara bul kardeş.Bakalım o konuyu kim açmış

Belkide kullanım amacı başka bir dosya indirdin başka bir siteden ?
Siteyi karalamak olmaz ! Geçmiş olsun.

Yukarı Alt