yetkililer sizden ricam ahber bölümü açılması haber bölmü açılmadığı için arkadaşlarımız haberlerini off topic kısmında yayınlıyor.Ben bu bölümle ilgilenirim.Saygılar

_CaspeR_

Buralıyım
haberler bölümü açılmasına karşıyım

çünkü birçok sorunuda yanında getirir ne gibi derseniz örneğin siyasi din party ler gibi konular hep diğerlerine sorunlar çıkartır veya hep her dakika olan konu koyulcak ve forumda gereksiz bölüm olcak yani olumsuz

zaten haber bölümü açılmayacak denilmişti galiba diye hatrlıyorum

ben şu ana kadar öyle siyasi din parti gibi konular hiç görmedim sitede bu haber bölümüne teknoloji ve türkiyede olup biten yani terörle ilgili habereler yani bu bölüm başlıbaşına bir gazete olucak.

_CaspeR_

Buralıyım
sen şuana kadar şu ana kadar öyle siyasi din parti gibi konular hiç görmemiş olabilirsin fakat bölüm açılınca düşün bide millet dicek haber bölümü istediğimizi ekleriz filan sonra sorunlar olucak o yöndende düşün ve yanlış anlama ama zaten daha 1 haftadır sitemizdeymişşin Kayıt: 02 Tem 2008 18:49 ama yani istenilceğini sanmam çünkü isteyen olursa yazardı

Ben bu sitede uzun zamandır varım ama diğer nikclerim siteden uzaklaştırıldı sebebini bilmiyorum.Bu bölümü açtığımız zaman kuarl koyarız baktık kurala uymuyorlar bölümü iptal ederiz

O iki nickde bu ay sonu açılcak ama haber bölümü açılsın derim.Siz uygun görürseniz.Tabiki :D

_CaspeR_ demiş ki:
haberler bölümü açılmasına karşıyım

çünkü birçok sorunuda yanında getirir ne gibi derseniz örneğin siyasi din party ler gibi konular hep diğerlerine sorunlar çıkartır veya hep her dakika olan konu koyulcak ve forumda gereksiz bölüm olcak yani olumsuz

zaten haber bölümü açılmayacak denilmişti galiba diye hatrlıyorum
bence de çok doğru bu üyenin bir amacı var galiba hadi hayırlısı viewtopic.php?f=5&t=67056

Yukarı Alt