1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Hababam Sınıfı 2013 Full Hd Olarak Sinemalarda!

1. iWalkAlone

iWalkAlone Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    Öğrenci
    http://www.youtube.com/watch?v=eR20Nw_uggI

Dünya’da yaygın olarak kullanılan bu teknoloji ilk olarak Türk girişimci Serdar Macit tarafından satın alınıp Türkiye getirildi. Bunun ardından Arzu Film - Ertem Eğilmez'e ait yapımcısı olduğu ve yönettiği filmleri ilk günkü gibi pırıl pırıl olacak . Böylece filmlerin yanması, yıpranması, solması tarih olacak ve kolayca bir hard diskte saklanabilecek

Nizam Eren İletişim'in koordine ettiği ve Vipsaş Stüdyoları'nda restorasyonuna başlanan Çöpçüler Kralı, Neşeli Günler, Tosun Paşa, Kibar Feyzo ve *****o yıl sonuna kadar elden geçirilip HD ve Blue Ray formatlarında hazır hale getirilecek ve TV.lerde bundan böyle HD formatında izlenebilecek.

RESTORE EDİLEREK GELECEK KUŞAKLARA AKTARILIYOR

Onlarca kez gösterilmesine karşın hâlâ kanalların cankurtaranı olan Ertem Eğilmez filmleri restore edilerek "sinemanın kültür mirası" olduğu gerçeğine dayanarak gelecek kuşaklara aktarılıyor.

Hababam Sınıfı serisi, Süt Kardeşler, Mavi Boncuk, ***** milyoner, Şaban Oğlu Şaban gibi baş yapıtlarında olduğu bu listedeki 49 filmin restorasyonun 2 yıl içinde tamamlanması bekleniyor.

ULUSLARARASI FESTİVALLER İÇİN KOPYALAR BASILABİLECEK

Restarosyon sonrası, Kültür Bakanlığı isterse uluslararası festivaller için yepyeni kopyalar basabilecek ve artık çizik ve kötü ses nedeniyle kimse mahcup olmayacak.

Bu akımın öncüsü olan Serdar Macit siyahgazete.com yetkililerine verdiği röpartajda şunları söyledi…

“Kemal Sunal filmleriyle büyüyen bir jenerasyon olarak çok şanslıyız. Bunu gelecek nesillere, çocuklarımıza ve onların çocuklarına aktarmak için maaşlarımdan biriktirdiğim parayla bu cihazı satın aldım. Ve gördüğüm o ki amacıma ulaştım. Yıllar geçsede unutmayacak değerlerimizin başında Kemal Sunal ve efsane başyapıt Hababam Sınıfı’nın bu netlikle bizlere olduğu gibi çocuklarımıza aktarılmasında bir rol almam beni ve çevremdekileri gururlandırdı.

Alıntıdır.

2. Phantoso

Phantoso Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Donanım Teknisyeni
    240p sinema olacak değil ya.

3. iWalkAlone

iWalkAlone Öğretiyorum rank8