1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

H2K SpawN ve zneel İle Kadrosunu Tamamladı

1. Kwanza

Kwanza Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    H2k-Gaming Abdisamad “SpawN” Mohamed ve Jim “zneel” Andersson’u takımına kattığını açıkladı.

İsveçli takım, Johan “face” Klasson ve Frej “KHRYSTAL” Sjöström’ün takımdan ayrılarak SK-Gaming’e geçmesinden bu yana yeni oyuncu arayışı içerisindeydi.

H2k-Gaming, Jim “zneel” Andersson ve Christian “floreNz” Shahan’ı geçici bir süre için Extreme Masters European turnuvası isim listesine ekledi. Böylece 5 kişilik takım hazır ve rakipleriyle karşılacak hale gelmiş oldu.

Andersson takımda temelli yerini almışken, SpawN için durum European Championship ve WCG 2009 turnuvalarından sonra kesinleşecek.

Mohammed efsane ve rekabeti seven bir oyuncu ancak Blank takımında Extreme Master III finallerinden sonra NiP ve SK'nın starı zamanının çoğunu ZOWIE kulaklıklarının promosyonlarını yapmakla geçirdi ve eski formunu geri kazanması biraz zaman alacak gibi gözüküyor.

Mohamed’in H2k-Gaming sitesinde yaptığı açıklama:

” H2K oyuncularını tanıyorum ve daha önce onlarla oynamıştım hepside gerçekten çok yetenekli ve harika çocuklar. Aynı zamanda zneel hakkında çok şey duydum ve WCG turnuvasına katıldığım için çok mutluyum.“

Andersson’un açıklaması:

“ Bu yeni takıma katılmak benim için gerçekten çok mutluluk verici bir durumdu ve bu teklifi geri çeviremezdim. Takım kendi içinde çok iyi uyum sağlamış ve her oyuncunun kendine özgü yetenekleri olması müthiç bir şey. Eminim ki yarışmalarda hep en üst seviyelerde mücadele edeceğiz. Bu çocuklarla oynamak için sabırsızlanıyorum.”

H2K Takımı:

Björn “threat” Pers
    Emil “FYRR73” Karlsson
    Niklas “niko” Johansson
    Jim “zneel” Andersson
    Abdisamad “SpawN” Mohamed