1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Güzel insan Yobo

1. Rochas

Rochas Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Fener'in yeni transferi Yobo, ülkesinde 300 çocuğun eğitimini karşılıyor. 2008 Nijerya güzeli olan eşi Adaeze de gerçek bir hayırsever...
    Fenerbahçe'nin İngiltere'nin Everton takımından kiraladığı Nijeryalı stoper Joseph Yobo, yeşil sahalarda sert karakteri ile tanınıyor olsa da özel hayatında bambaşka özelliklere sahip...

İLKOKULDAN ÜNİVERSİTEYE KADAR!
    Ülkesi Nijerya'da şu anda 300 çocuğun eğitim yardımı aldığı bir dernek kuran Yobo, aynı zamanda Nijerya'nın Ogoni bölgesinde de bir futbol akademisi açtı. Yardım alan bu 300 çocuğun ilkokuldan üniversiteyi tamamlayana kadar tüm eğitim masraflarının üstlenildiği ifade edildi. Joseph Yobo'nun eşi Adaeze de gerçek bir hayırsever. 2008 yılında Nijerya Güzeli seçilen Adaeze Yobo sağlıkla ilgili yardım çalışmalarına odaklanmış durumda.

NİJERYA'DAKİ YERİ BAMBAŞKA
    AIDS ve meme kanseri ile savaşan bir derneğin kurucusu olan Adaeze Yobo, aynı zamanda sıtma ve tüberkülos ile mücadele eden derneklere de para yardımında bulunuyor.
    Yobo ve eşinin bu özelliklerini bilen Nijerya halkı, bu bakımdan 30 yaşındaki futbolcuya sadece bir futbol yıldızı gözüyle bakmıyor.

EVERTON TARAFTARI ONUN İÇİN YAS TUTUYOR
    İngiliz basını Yobo'nun Everton'dan FBahçe'ye kiralanmasına yer verirken, Everton'lu taraftarların bu transfere büyük tepki gösterdi. Everton taraftarı, sevdiği ve başarılı bulduğu Yobo'yu takımda görmek istediği ve bu yüzden kulübe tekpi mail'leri yolladığı bildirildi.

2. Extrowe

Extrowe   gamer rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Helal olsun adama.

3. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar: