1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Güzel Bir Hikaye^^

1. Avasin

Avasin Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    İnşaat Mühendisi
    Bir adam anlatıyor ve bir avukat dinliyor:

Karımı 1998'in sonbaharında kaybettim....Yedi senelik evli...liğimizin iki senesini kanser tedavisi için hastanelerde geçirmiştik. Karım , her evlilik yıldönümümüzde ikimizin fotoğrafını çerçeveler, "Bunlar bizim hayatımızın gölgeleri" derdi..

Öldüğünde,yedi tane resmimiz vardı.97'in bir gecesinde onu aldattım.Oysa ona sürekli onu ne kadar çok sevdiğimi ve sonsuza kadar sadık kalacağımı söylerdim.

Ölmeden iki hafta önce yine aynı şeyi tekrarladım. Tuhaf bir gülümsemeyle baktı bana ve sadece "Biliyorum" dedi.

İzmir'e kar yağdığı gün, yani bir ay önce, evdeydim.Fotoğraflarımıza bakıyordum yine... Her çerçevenin altında bir harf olduğunu ilk kez o gün fark ettim.A.R.K.A.S.I.N. Gerisi için yılları yetmemişti.Ama sanırım "Arkasına bak"yazmaya filan niyetlenmişti. Hemen çerçevelerin arkasına baktım.Hiçbir şey yoktu.Sonra birşey dürttü beni, hepsini teker teker söktüm.

İnanabiliyormusunuz,herbirinin arkasından bir mektup çıktı! Geçirdiğimiz her sene için sevgi dolu sözler yazmıştı.1997'dekiresmimizin içinden çıkan zarf ise simsiyahtı. Ve içinden şu sözler çıktı: "14 Mart1997/Gözlerin bana başka birine dokunmuş gibi baktı /Söylemene gerek yok,biliyorum..." 2002'deyiz.

Onu kaybedeli 4,aldatalı 5 yıl oluyor.İçim acıyor şimdi.
    Çünkü kadınlar biliyor, hissediyor..

Kod:
    Çok Beğendim Gerçekten Mükemmel Bir Hikaye

2. GteGrenSemsiye

GteGrenSemsiye Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    The Unbearable Lightness of Being
    bu filmde deki kadın da hissetiğini söylüyor, ve evet gerçekten severek yaşıyorsan ilgisizliğini ya da saklamaya çalıştığın mahçubiyeti anlayabilirler

3. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63

tüylerim diken diken oldu inanılır gibi değil çok dokunaklı ve etkileyici, ama bir profesyonel ihanetçi olarak şunu söyleyebilirim illaki bir açık veriliyor illaki bir hata yapılır sonucu ağır ödenmesede çok anlaşılmasa da bir açık veriyorum hiç aldatmadığım sefgilim olmadı 60 hatunla yattım sonuç gene de aynı kardeşim hissel bir olay bu anlıyorlar :mrgreen: :twisted: :lol:

4. hoLaaa

hoLaaa Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Web Tasarım Ve Programlama