Guti maçtan sonra formasını Galatasaray Kaptanı Arda Turan'a gönderdi.

Fenerbahçe'den sonra Galatasaray'a da penaltıdan gol atan Beşiktaş'ın yıldızı Guti maçtan sonra formasını Arda Turan'a verdi.
İspanyol yıldız, geçtiğimiz günlerde Beşiktaş'a lüks otobüs hediye eden Futbol Federasyonu eski başkanı Haluk Ulusoy'un şirketine ait bir standı gezerken, "Bana da Guti'nin imzalı formasını verirseniz bu fotoğrafa dahil olurum" diyen Arda'nın isteğini yerine getirdi.

Derbiden sonra Lig TV'nin canlı yayınına çıkarak maçı değerlendiren Guti daha sonra 14 numaralı formasını, Arda'ya teslim edilmek üzere görevli muhabire verdi. İspanyol yıldız, "Arda'ya forma için söz vermiştim. Maçta formaları değişiriz diye düşünüyordum, ama maalesef bu mümkün olmadı. Ben de en kısa zamanda Arda'nın formasını istiyorum. Dilerim en kısa zamanda sahalara döner ve karşılıklı oynama şansını elde ederiz" ifadelerini kullandı.

Guti maçla ilgili olarak ise "Galibiyetten dolayı çok mutluyuz. Galatasaray gibi bir takıma karşı son yıllarda burada kazanamıyorduk. Yeni bir çıkış yakalayacağımızı düşünüyorum. Maç sonunda Galatasaray tribünleri de bizi alkışladı. Her iki takımın sahada gösterdiği emeği, mücadeleyi gördüklerine inanıyorum" yorumunu yaptı.

Yukarı Alt