1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Guti İstanbul'a bekleniyor

1. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Guti İstanbul'a bekleniyor
    Ricardo Quaresma transferini gerçekleştiren Beşiktaş, büyük bir dünya yıldızının işini de bitirmek üzere... Real Madrid'le köprüleri atan Guti, haftaiçinde İstanbul'da olabilir.

Kara Kartal transferde bomba üzerine bomba patlatmaya hazırlanıyor... Ricardo Quaresma’yı renklerine bağlayıp Türkiye’yi sallayan Başkan Yıldırım Demirören ve kurmayları, yıllarca Real Madrid’in formasını terleten Guti’nin transferinde de mutlu sona ulaşmaya yakın. Bu transferde de başroldeki isim aynı: Bernd Schuster...

‘Önce gidecekler belirlensin’

Alman teknik adam aracılığıyla temaslara başlayan Siyah-Beyazlılar, Real Madrid’le köprüleri atan Guti’yle her konuda anlaşmaya vardı. Bu transferdeki tek şüphe, İspanyol yıldızın özel yaşamına yönelikti. Ancak yapılan araştırmalar sonucunda 33 yaşındaki oyuncu hakkındaki tüm soru işaretleri silindi. Teknik direktör Bernd Schuster, “Kampta gidecek oyuncular belli olsun, sonrasında Guti’yi açıklayalım” dedi ve bunun üzerine beklemeye başlandı. Şu anda kadrosunda 12 yabancı futbolcusu bulunan Kara Kartallar, İspanyol yıldızı renklerine bağlayabilmek için 3 lejyoneriyle yollarını ayırmak zorunda.​

Fanatik ^^

2. aposan1

aposan1 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ist çok güzel bir yer:)))

3. Fahmlugat

Fahmlugat Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    hep söylüyorum sayın siyah-beyazlı yönetim almayın bu adamları hem adamlara hemde sizin paranıza yazık olucak.
    PS:bu benim işime gelir tabi istedkleri kadar alsnlar :mrgreen: