arkadaşlar oyunu kuyrdum güncelledim çalışıyor ama server seçme ekranına geldiğimde oyuna giremiyorum serverler bomboş ama ben connecte tıkladığımda 5-6 sn bekleyip sonra server ekranına geri atıyor ve cannot access server diyor neden bağlanamıyor acaba yardım edebilirmisiniz :?: :?:

site üzerinden bağlanıyorum zaten :)

launcherı açıyorm ijjinin sitesinden login oluyorm ve play live a basıyorum ama sonra oyuna giremiyorum

konuyu aktif başlıklar listesinde tutmak istiyorum yanlış anlamayın arkadaşlar :wink1: hala çözemedim sorunu

TwiLighT demiş ki:
arkadaşlar oyunu kuyrdum güncelledim çalışıyor ama server seçme ekranına geldiğimde oyuna giremiyorum serverler bomboş ama ben connecte tıkladığımda 5-6 sn bekleyip sonra server ekranına geri atıyor ve cannot access server diyor neden bağlanamıyor acaba yardım edebilirmisiniz :?: :?:

TwiLighT demiş ki:
TwiLighT demiş ki:
TwiLighT demiş ki:
konuyu aktif başlıklar listesinde tutmak istiyorum yanlış anlamayın arkadaşlar :wink1: hala çözemedim sorunu

HELLCRASHER demiş ki:
arkadaşım belki oyun yapım aşamasındadır serverlere reset atılıodur...
ya 1. serverde 1900 kişi
2. serverde 1500 kişi
3,4,5,6,7. serverlerdede ytaklaşık 200 er kişi var bu oyun nası yapım aşamasında ? kafayı yiycem ya 3 gündür oynayamıyorum eskiden ne güzel oynardım

önceden hack kullandıysan luncher ı değiştir
ve Xfire event ini yükliyeceksin ardından update yapacak ondan sonra oyuna girebiliyorsun

sanırım seni server seçerken tıkladığın zaman oyundan atıyor?

PC_kopat demiş ki:
önceden hack kullandıysan luncher ı değiştir
ve Xfire event ini yükliyeceksin ardından update yapacak ondan sonra oyuna girebiliyorsun

sanırım seni server seçerken tıkladığın zaman oyundan atıyor?
şu xfireı bi kuruyum bi daha deniyim şu anda serverlara hiç bağlanamyorum 1 dk bile :D

Yukarı Alt