~|Gunz Online|[FPS]~

Evet Beyler Gördüğüm Fps Oyunları Arasında En Beğendiklerim arasında Combat arms ve Gunz Vardı.LwL Atlayıp Yeni itemler Alıyoruz.Prolar Çok Var Bu Yüzden İlk zamanlar Sıkılabilirsiniz.Ama Alıştıktan Sonra Bırakamayacaksınız.Tavsiye Oyunlarımdan Bir Tanesidir...
Dikkat ; TurkTeam Clanımıza Gelen Herkesi Tek Tek Bizzat Kendim Öğretiyorum.Eğitiyorum. Gelmek İsteyenler Bu Konu Altında Yazsın.

Bir Kaç S/S...

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

-Şimdi Gelelim Kurulum ve Anlatıma-

Resmi Sitesi ; Tıklayınız.

Üyelik Sitesi ; Tıklayınız.

Download Linkleri ;

Download
Download;
Alternatif Link 1 ;
Alternatif Link 2 ;
Alternatif Link 3 ;
Alternatif Link 4 ;
Download

Ek Olarak Reactor Denilen Launcher'i İndirmemiz lazım.Aşağıda Linki İndiriyoruz.

Download
Reactor İndir.
Download

Reactor'den Oyuna Giriyoruz.Gunz dan açarsanız Site Açılacaktır.Oradanda girebilirsiniz.Id pw nizi yazıp game start derseniz...Belki Benide Görebilirsiniz. Elite67 Benim :P

Bir kaç Ufak Taktik ;

-Oyuna girdiğinizde ekran ve croshair ayarını yapınız(options dan bulabilirsiniz.Croshair ayarı misc dedir)
-Oyuna Girdiğinizde önce kendiniz şifreli server kurun ve denemeler yapın.
-Quest gurp görevler yapın.İlk lwl lerde iyi exp gelecektir.
-Oyuna Girdiğinizde Bazı Adamların Çokz hızlandığını göreceksiniz.Bunu Yapmak İçin 2 kere "W" Tuşuna Basmalısınız "ww" Şeklinde.Bunu Sağa ve Sola Yapmak İçin "w-a-s-d" Tuşlarına 2 kere basarak kullanıyoruz.
-Damage'den korunmak için shift tuşuna basıyoruz.
-Bazen silahın parladığını görürüz(Yukardaki Resimde Görüldüğü gibi) Ve Vurduğumuzda Patlama Yapar.Bu Sayede Daha Fazla hasar veririz.Bunu yapmak için Vuruş tuşuna basılı durmak yada Shift tuşuna basılı haldeyken(Koruma durumundayken) Biri size vurursa Silahınız yanar Ve Patlamayı yapabilirsiniz.
-Bazı bölümlerde yere düşmeli yerler vardır.Bunu çıkmak için zıpladıktan sonra sağ tuşa basılı durursanız asılı kalabilirsiniz.ve Space e basınca yukarı doğru çıkarsınız.Düşerken de bu sayede kurtulabilirsiniz.Fakat pro ların yaptığı taktik bu değildir.Geldiğinizde Bunu Bizzat Öğretebilirim...
-Renkli yazı yazanları görebilirsiniz. Bunu yapmak için ^2-^3-^4... Gibi sayıları 0-9 arası uzatarak yapabilirsiniz.
-Bazıları Oyunda Bow Gibi Terimler Kullanır.Selam vermek demektir.(Oyunda 6 ya basınca-Basınca Göreceksiniz.)
-Oyundayken 6-0 Arası Tuşlar Hareketlerdir.Selam verme-Ağlama Dans etme Gülme vs vs...
-Geldiğinizde daha detaylı anlatabilirim.Bizaat eğitebilirim :)
-Clan kurmak için Clan sekmesinden Create Clan demelisiniz.İsimi yazdıktan sonra 3 kişiyi seçmek zorundasınız onlar kabul etmeden clanı kuramazsınız.O yüzden baştan 3 kişiyle anlaşmalısınız.Clana resim koymak için resmi siteye giriş yapıp clan panelinden koyabilirsiniz.

Şimdi Gelelim Bölümlerin Ne Olduğuna.

- Resim Silinmiş.

Yukardaki Resime Bakarak Anlayabilirsiniz.

-Shop = İtem Aldığımız yer.
-İnventory = İtemlerimizin bulunduğu yer.
-Channels = Burdan Kanal Değişir.Dikkat Bölüm deil Kanal !
-Options = Ayarların Yapıldığı Bölüm.
-Quest East1>Lobby>Beginner Channel(6-10) = Bu Bölümünüz ve Kanalınızı Gösteriyor.
Kırmızıyla Yazığım Yazılar Nasıl oynandığıdır.
-Quest = Görev Oyunu
-Death Match = Silahlı Oyun.
-Gladiator = Sadece Kılıçlarla Oynanan Oyun(En eğlencelisi Bence)
-Takımlı Death Match = 2 Grup Olarak Oynuyorsunuz Counter Strike Gibi.
-Assitian = Gerçek pvp dir.2 Kişi Sırayla Oynar.Kazanan devam Eder Kaybeden Yerini Diğer Oyuncuya Devreder.

Join = Oyuna Girme.
Create = Bölüm Kurma.
Play Now = İnternet e Bağlanıyor.(Paralı İtemlere Yönlendiyor Direk)

Sol Köşede LwL-Exp-Bounty(Para)-Clan-İtemlerle Kaç Hp-Ap(Yedek Can) Olduğunu Görebilirsiniz.

Orta Bölüm Chat.

Lobby = Kimlerin Olduğu(Oyunda Olanlar Kırmızı Halde P - Lobby de Olanlar Yeşil Halde L Halindedir)
Friends = Arkadaşlarınız(Eklemek İçin Lobby de Sağ Tıklayıp add Friend Demelisiniz)
Clan = Clan Bölümü.

Replay = Önemli Birşey Deil :P
Charecter = Karekter Ekranına Döner.
Logout = Server Bölümüne Döner.

Saygılarımızla ;

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Lucktoz

Bilgiliyim
Ellerine sağlık Emre süper bir rehber olmuş.. Yeni başlıyanların mutlaka gözden geçirmesi gerektiğini düşünüyorum. Gelenlere kapımızda açıktır.Özel eğitim bile veriyoruz :P

ps:Bu akşamda takılalım mı bro :twisted:

Bu oyunu az oynamadım 4 senemi verdim bu oyuna haha artık türkler benle vs atmaktan korkuyordu xD

Yukarı Alt