Takımı
Fenerbahce

19-04-2011 Update İle Joymax Yine Yaptı Yapacağını Ve Bir Pc Den En fazla 2 char Açılabiliyor.Geçmiş olsun Herkese

Leetnock NOT : Silkroad ile görüştük, en geç yarına bu sorunun halledileceğini söyledir. Endişeye gerek yok.

Leetnock NOT 2 : Sorun düzeldi.​
- Resim Silinmiş.​

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Fenerbahce
Aynen Oyunun Değeri Biraz Daha Artacak G botları Kalkacak joymax Adam Akıllı Birşey Yaptı Sonunda

Birazdan sro ile görüşeceğim. Olmaz böyle birşey, kafelerden sro ya girilmiyor.

goldbotlar açısından düşünürsek evt iyi oldu ama benim gibi int cafesi olanlar için kotu neden derseniz atıyorum 10 makina silkroad oynamak isticek ama koca cafede sadece 2 makina silkroada girebilcek ? :(

herkez açısından kötü oldu..mesela şimdi benim 5 charım var 3 ünü satmak zorundamı kalıcagım

Birazdan konuyu görüşüp size durumu bildireceğim arkadaşlar, sakin olalım

yane tek pc sadece 2 char acabilse mukemmel olurdu ama simdi aynı int. üzerinde sadece 2 char acılabilio bu yuzden harbiden felaket

off joymax ya 10 tane carım var benim 8 tanesini copmu olcak nabacam ben onları her birine silk alıyoz yine yaranamıyoz güzel bisey yapmaya calısıyo herseyi berbat ediyo summer7: summer2:

A

Anonymous

Guest
ahahhahaah 3500 kapasiteli serverlerde 1000 rakamını gören yok :D

Takımı
Fenerbahce
İnternet Cafeler Açısından Çok kötü bir durum ,Player Kaybı= Nakit Demek Bu olaya Bi Çare Bulmak Zorunda Ama Benim gibi 2 char Yeterli diyenler için sıkıntı oluşturmayacaktır.

Yukarı Alt