Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
az anılarımız olmadı Abim ben önceden bıraktım herşey seninle Hayırlısı olması Dileği ile :)

PS: ben daha janganı aldıklarında Dedim Bizi Savunanlar Nicin kaleye saldırıyo Diye hadi dedim belki iyi amaclılardır ama Biz onları kesmedik onlar bizi kesti Kale sonrası uniona çağırmadılar ve o 2 tai Sui'yi unutmama Tipssy kesmişti pt'miz kötüydü Tabi sonra ptleri değişince Belli oldu Gercekler ben kesmiştim hazır Severi bıraktım dökeyim içimi makara:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
başlık bir şarkı sözünü hatırlattı bana üniversite zamanlarımda metalci takılırken taxim rock barlarında canlı dinlerdim yaşar kurt'u...

güle güle istanbul hoşçakal istanbul şişşttt istanbul hoşçakaaalllllllllllll :kalp:

anlaşılan baya bir olay yaşanmış , her ne olduysa halil abi gerçekten konuşman çok etkileyiciydi , geçmiş olsun , konuyla , isro ile bi alakam yoktur ama genede yazıyı okuyunca insanın düşünesi geliyor.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bir şarkı daha geldi aklşıma maji güzel bir parçadır agh aghh gitarla ne sola atardım bu parçada :thumbsup: :headbang:

Son düzenleme:
extraloob demiş ki:
bir şarkı daha geldi aklşıma maji güzel bir parçadır agh aghh gitarla ne sola atardım bu parçada :thumbsup: :headbang:

makara: makara: okan baba naptın gece gece yaa :mrgreen: koptum resmen

hadi babaaaaaaaa !! :mrgreen:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
extraloob demiş ki:
başlık bir şarkı sözünü hatırlattı bana üniversite zamanlarımda metalci takılırken taxim rock barlarında canlı dinlerdim yaşar kurt'u...

güle güle istanbul hoşçakal istanbul şişşttt istanbul hoşçakaaalllllllllllll :kalp:

Son düzenleme:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Majestic demiş ki:
Teşekkür ederim yorumlarınız için.Yapacak birşey yok arkamda onca insan bırakmak zoruma gidiyor sadece yoksa umrumda değil server. :)

senin karizmanı bilen bilir yeterince öğrenmiştir bro, yazın geliyorum antalyaya sizi ziyarete maji xanti extraloob güzel bir etkinlik yapalım ışıklarda 8)

Majestic demiş ki:
Teşekkür ederim yorumlarınız için.Yapacak birşey yok arkamda onca insan bırakmak zoruma gidiyor sadece yoksa umrumda değil server. :)

Abi Sizinle oyunda Zaman Geçirmek o kadar Güzel geliyordu ki bana sen bana hep destek çıktım Gerektiği yerde Bende sana kimsenin Hakkı ödenmez ama Ben soyuldum o gün soğudum Oyundan Simdi Sattım , eskiden oyun bana gercek hayat gibi Geliyordu Arkadaslarım Cagrıyodu oyundan gitmmiyorumdum kız arkadasımı aksatıyordum Derslerime çalışmıyordum ancak Simdi hayatımda Silkroad Diye Bir şey yok Ve o kadar mutluyum ki günde 525 Silk harcıyordum simdi ona verdiğim parayı Arkadaslarımla Gezerek eğlenerek harcıyorum ve En önemlisi zamanımı Boş Bir şey icin kaybetmiyorum Ben Derimki aslında kimse bu oyunu oynamasın Gercekten hayat daha tatlı Bu oyunun Bizlere faydası yok Zararı Var oyun yüzünden arkadaslarınızı Aileninizi kırabilirsiniz Sonra.. Elimize ne gecicek Hic Birsey Adı üstünde Zaten Bir oyun Bence bu oyunu oynamak Bir saçmalık oyunu oynarken o kadar güzel Geliyor Ki hersey Dünyadan kopuyorsunuz ama önemli olan oyun char Değil zaman ve hayat :)

Abi senı ozlıcaz :(((( serverda tanıstıgım ılk kısıydın ılk ve degısmeyen guıldımın masterıydın Yenı bır takasla malaza donmen dılegıyle ^^

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Çok önceden bu karara varman gerekti bro, o kadar direndin ama artık çirkef insanlar oyunda o kadar çok ki ve mavii 'nin dediği gibi daha olgunlaşmamış insanları kandırarak onları öyle bir kullanıyorlar ki, o serverda dönen paradan dönen oyun içinde oyunların hala farkında değiller .. En doğru kararı verdin boşverrr :kalp:

Halil ne iş kardeş ,,, ulen geldik gidiyorsun , ama yazarız bunu bir kenara , hadi eyv...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
volkan.ka demiş ki:
Halil ne iş kardeş ,,, ulen geldik gidiyorsun , ama yazarız bunu bir kenara , hadi eyv...

bizde seni yazdık yeni server'a geliyordun sözde tospa, hadi eyv nese: makara:

Majestic demiş ki:
Vala bizi yanlız bıraktın diye üzülmedik değil ama bizden kopamıyacağını biliyoruz yeni bir takasla seni aramıza bekliyoruz. :starving:

Sende gittin demek halil benım gıbı hiç çeklilcek gibi değildi bro fazla türkün olduğu yerde sinir her zaman olur oda bizi bozar malazgirtde en cok senı tanıdığıma sevınmıstım belki ilerde gaiada takas char bulursak yanına gelirim :wink1:

Abi yazını okudum tamamen bende malazgirtliyim olanları bir nebze de olsada globallerdan okudum ABi yeni bir takasla geri dönmeni dilerim Unutmaki adam gibi adam az sen gittin dahada azaldı adam olmayanlara kalmasın ortalık serverda bir sen daha yok ama onlar gibi serverda çok... Olup bitenleri tüm server biliyor!!

ben geldim sen gidiosun abi :cry: :think: sen gel dedin diye geldik neyse ama karar senin tabi abi.anlıyorum seni ezmemden cok korktun :P neyse abi eostata başarılar^^

EliteTurk

Aileden
Sağlık olsun bir serverdaki heycan biter yeni bir serverda heycan yeniden yeşerir artık yeni serverda NoWayOut olarak tek bir bilek halinde gücümüzü yeniden serverdaki herkeze gösteririz.. :kalp: :muck:

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt