Güiza'ya talip var
Fenerbahçe'de gözden düşen İspanyol golcüye, Valencia talip oldu. İspanyollar, Güiza'ya karşılık Sırp forvet Nikola Zigiç ve bir miktar para önerdi.

Düşük performansı nedeniyle eleştiri oklarının hedefi haline gelen Güiza’ya, İspanyol ekibi Valencia’dan teklif geldi. İspanyollar’ın daha önce de talip olduğu Güiza’ya karşılık Sırp forveti Nikola Zigiç’i önerdiği belirtildi. Zigiç’in adı sezon başındaki transfer döneminde de Fenerbahçe’yle anılmış ancak transfer gerçekleşmemişti. Valencia’nın, yaklaşan ara transfer döneminde yeniden Fenerbahçe’nin kapısını çalmaya hazırlandığı, Zigiç artı bir miktar para karşılığında bu transferi gerçekleştirmek istediği kaydedildi.

Santander’e gitti, geldi

2.02 boyundaki dev forvet geçtiğimiz sezonu eski takımı Racing Santander’de kiralık olarak geçirmişti. Zigiç, bu sezon ise Valencia formasıyla mücadele ediyor.​

abi üstüne para veriyorlar ne bekletiyoruzki bunu yav ...birde carlos giderse vede santos bek oynarsa birde sol açık alınırsa ortalarla filan bu adam güzel iş yapar ama bu durumda santosla bu adamın birşy yapabilceni sanmıyorum

Prada

Zigic 8) kafadan 5 yıldır bu adamı Fenerde görmek istiyorum olağanustu adam.. Ancak ispanya yramadı orda ki futbola ayak uyduramadı Hooijdonkun veliahtı olabilecek kapasitede 8)

Boyu 2.02 imiş.Güzel bi fırsat, kaçırmasın bu adamı FB.

Ps:Asparagas değilse tabi.xD

bu haber gerçek olursa çok güzel olur ama Guiza'yı alacaklarını sanmıyorum +valencia mali sıkıntılar çekerken :think:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Prada demiş ki:
Zigic 8) kafadan 5 yıldır bu adamı Fenerde görmek istiyorum olağanustu adam.. Ancak ispanya yramadı orda ki futbola ayak uyduramadı Hooijdonkun veliahtı olabilecek kapasitede 8)

hacım 2 metreden basketçi olur benim bildiğim bkz. crouch ve zigiç ayrıca bu adam asistçi golcü falan değil ayrıca da cidden futbol oynayamıyor bir futbol üstadı olarak senin bu yorumlarında karşısında ilk defa şoke durumdayım bromance 8O :mrgreen: :muck:

Prada

Baba ben bu golü atan adama Taparım tapar ^^

Bize lazım olan şey bu hacım.. yoktan var edecek adam golü. Adamda teknikte var driblingte hacım bu adam bildiğin hooijdonk ayarında biraz daha uzunu

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Prada demiş ki:

Bize lazım olan şey bu hacım.. yoktan var edecek adam golü. Adamda teknikte var driblingte hacım bu adam bildiğin hooijdonk ayarında biraz daha uzunu

ver bro istatiktik ver bana her sezon 20 gol atmışsa hemen alalım yok ama 10-12 gol atıyorsa makululayı alalım daha iyi :P

Son düzenleme:

RiqueLme

Bilgiliyim
extraloob demiş ki:
Prada demiş ki:

ver bro istatiktik ver bana her sezon 20 gol atmışsa hemen alalım yok ama 10-12 gol atıyorsa makululayı alalım daha iyi :P
Prada gol züppo

Okan ßey bu arada eminim guiza dan daha iyi oynar guiza icin carsı gurubunun yaptıgı videoları izlesene bi :D
kale boşken atamıyor :D

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hepsini izledim FB de kimse gol atamaz kuzum hele ki daum varsa bkz. Anelka daum döneminde mecbur oynatmak zorunda kaldığından sağ kanat oynattı herif 3-5 gol attı idmanını yaptı gitti Chelsea ile gol kralı oldu neden 2 forvet oynadı da ondan, guiza da geldiğinden beri yalvarıyor tek forvet oynayamam diye ama dinleyen yok kuzum görün artık bazı şeyleri bizim ülkemiz varoş eğitim yok bilgi yok kabiliyet yok karşındakini dinleyip anlamak yok sonuç böyle olunca sen kimi getirirsen getir gol atamaz FB'de tek forvet futbol mu kalmış yahu şaka gibi yok bu masa bana 3 beden küçük geldi :P

extraloob demiş ki:
hepsini izledim FB de kimse gol atamaz kuzum hele ki daum varsa bkz. Anelka daum döneminde mecbur oynatmak zorunda kaldığından sağ kanat oynattı herif 3-5 gol attı idmanını yaptı gitti Chelsea ile gol kralı oldu neden 2 forvet oynadı da ondan, guiza da geldiğinden beri yalvarıyor tek forvet oynayamam diye ama dinleyen yok kuzum görün artık bazı şeyleri bizim ülkemiz varoş eğitim yok bilgi yok kabiliyet yok karşındakini dinleyip anlamak yok sonuç böyle olunca sen kimi getirirsen getir gol atamaz FB'de tek forvet futbol mu kalmış yahu şaka gibi yok bu masa bana 3 beden küçük geldi :P
hangi çalıştırıcı fenerbahceye gelirse gelsin tek forvet oynatıyor nedir bu takıntı anlamış değilim :think:

RiqueLme

Bilgiliyim
extraloob demiş ki:
Okan Kardeşim,
tamam adam tek basıma oynıyamam diyor ama kaleciyle karsı karsıya ikende yanında bi forvet arkadasa gerek yok kanısındayım ben.

krAlex iyi bi pas cıkarır guiza bomboş rakip takımın oyuncuları ne oldugunu anlamamıs biraz depar atarsın kaleciyle karsı karsıya vurduuuuuuuu az farkla aut aman allahım guiza yine direge sarılıp kück emrah rolüne kapıldı xD
bıktım bu adamdan bide Anelka konusunda haklısın gitmemeliydi bencede saglam adamdı Fener bi daha öyle adam zor bulur bence

Reklamlı ama ugrasmak zor geldi xD gördükce kopuyorum

Prada

Sen yapma bari bro :lol: alex gibi bi pasörün önüne kule forvet lazım. bknz hooijdonk.. Oda genelde tek forvet veya nobreyle oynadı ama 26 gol atmıştı yanılmıyorsam.. Başındada yine Daum vardı. Hacım bu siteme uyacak tek forvet tipi süratli kuledir. Buda zigicte mevcut.. crouch süratli değil onu düşünmem

Istatistik valencia öncesini verebilirim :P David Villa ile David silvanın olduğu yerde pek zigic rol oynayamaz çunku ikisinin değeri 100 mil euro minumum ^_^

RiqueLme

Bilgiliyim
Prada demiş ki:
Sen yapma bari bro :lol: alex gibi bi pasörün önüne kule forvet lazım. bknz hooijdonk.. Oda genelde tek forvet veya nobreyle oynadı ama 26 gol atmıştı yanılmıyorsam.. Başındada yine Daum vardı. Hacım bu siteme uyacak tek forvet tipi süratli kuledir. Buda zigicte mevcut.. crouch süratli değil onu düşünmem

Istatistik valencia öncesini verebilirim :P David Villa ile David silvanın olduğu yerde pek zigic rol oynayamaz çunku ikisinin değeri 100 mil euro minumum ^_^
hooijdonk varken frikik olunca penaltı gibi sevinirdik
bide Hai"N" Revivo zamanında ^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Francesco demiş ki:
Prada demiş ki:

hooijdonk varken frikik olunca penaltı gibi sevinirdik
bide Hai"N" Revivo zamanında ^^

uuu kuzum sen eskilerdensin hain'i kim unutabilir tarhi kitaplarında bile yeri olmadı kökünü kazıdık o hain'in :P

kule forvete her zaman karşıyım hızlı olsun TR'de bir de son vuruşları iyi olsun her zaman 20 gol atarlar.

Prada

Bende istemem hayalimdeki takımda kula ama Daum bunu gerektiriyor :P alex markajda olduğunda şişir topu ileride her türlü alir bu baskı yediğimizde iş yapar ki zaten Daumla baskı yemediğimiz maç yok 1-0 ın ustune yatmaya çalışıyor ^^

John Carew'i tarif ediyorsunuz siz :lol: :P

Ps: Alındığında bizim yönetimin yaptığı en iyi iş demiştim , satışına da o denli kötü bir iş diyorum. Gerçi diğer yabancılar gibi tazminatla değil bonservisini parayla sattık ama yinede gönderilmesi gerekmiyordu...

Yukarı Alt