1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Güiza’ya servet!

1. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    Güiza’ya servet!

İngiltere Premier Ligi takımlarından Manchester City’nin, İspanyol golcü için Fenerbahçe’ye 15 milyon euro vermeye hazır olduğu iddia edildi.

Arap sermayesinin satın aldığı Manchester City, Daniel Güiza’yı ara transfer döneminde renklerine bağlamak için harekete geçti. İngiliz ekibinin, İspanyol oyuncunun bonservisine 15 milyon euro vermeye hazırlandığı ifade edildi.
    İspanyol El Periodico gazetesi, Manchester City’nin, Güiza’ya direkt teklif yaptığını savunarak, bu oyuncuyu sarı-lacivertli kulüpten koparmak için cazip öneriler getirdiğini duyurdu. Güiza’nın eski menajeri Felix Moneo tarafından gizli yürütülen girişimde, İngiliz kulübünün resmi önerisinin iletildiği vurgulandı.
    İngiliz kulübünün yeni sahibi olan Birleşik Arap Emirlikleri Şeyhi Süleyman Al-Fahim’in, Fenerbahçe’ye reddedilmeyecek bir rakam sunduğu ve İspanyol golcünün ocak ayından itibaren bu kulübün formasını giyeceği savunuldu.
    Real Madrid’den Robinho’yu renklerine bağlayarak büyük sükse yapan İngiliz kulübü, Güiza’yı da transfer ederek ligde ilk dörde kalmayı ve Şampiyonlar Ligi’ne ulaşmayı hedefliyor. El Periodico gazetesi, Güiza’nın menajerliğini yapan eşi Nuria Bermudez’in bu teklifi doğruladığını iddia etti. Güiza’nın, Fenerbahçe’nin Süper Lig ve Şampiyonlar Ligi’nde yaşanan hayal kırıklığı nedeniyle Aragones’in gönderilmesi durumunda, ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

2. addIcFb

addIcFb Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Bence Gitmemeli dicem, Ama İstek Kalmadı adamda gitsin..Adam Süper Sonuna Kadar Mücadele Ediyor

3. TitusPullo

TitusPullo Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Gitsin bence. Takımda mutlu olamaz. Yapamaz fenerbahçe ile. :|

4. Torquel

Torquel Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    City istiyorsa 20-25 arası verebilir.Ara transfere kadar kendini brz daha ön plana çıkarsa fiyatı artar.

5. Journalist

Journalist Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bir FB'li olsaydım gitsin derdim fakat bir GS'li olarak kalmasını istiyorum :mrgreen:

6. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
    Guiza Şuan Türkiyedeki En Kaliteli En Sağlam En Özverili Yabancı Golcü Fener Onun Gibisini Bulamaz Gitmemeli ...