Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
Fenerbahçe'de İspanyol forvet Daniel Guiza'nın kredisi azalıyor. Kayserispor maçında sergilediği olumsuz futbolla eleştiri toplayan Guiza'ya takım arkadaşlarından da tepki geliyor.

Transfer olduğu günden bu yana beklenen patlamayı bir türlü yapamayan Daniel Guiza, Kayserispor maçıyla birlikte bir kez daha eleştirilerin odak noktası oldu.

Kayserispor maçında teknik direktör Christoph Daum tarafından 90 dakika oyunda tutulan İspanyol forvet, ceza alanında etkisiz kalmakla birlikte sık sık pozisyon hatası da yapmasıyla da dikkat çekti.

Karşılaşmanın ilk yarısında Emre Belözoğlu tarafından sık sık uyarılan Guiza, kaptırdığı toplardan sonra da takım arkadaslarının tepkisini aldı. Karşılaşma sonrasında moralsiz olduğu gözlenen İspanyol forvetin, Fenerbahçe yönetimi tarafından da bir kez daha uyarılacağı, kötü performansının devamı halinde ise devre arasında satış listesine konulması gündeme gelecek.

Kayserispor maçında sakatlanan oyunculardan Mehmet Topuz'un ciddi bir sorununun bulunmaması teknik heyeti sevindirirken, Önder Turacı'nın durumu hafta içinde netlik kazanacak. Kayserispor karşısında maçın son bölümlerinde görev almasına rağmen sağ ayak bileğindeki ağrıları yeniden artan Semih Şentürk ise sarı-lacivertli takımın yaptığı son antrenmana çıkmadı.

Bu arada Fenerbahçe yönetimi, haftalık olağan toplantısını Mardin'de yapacak. Yönetim kurulu, kulübün sosyal sorumluluk projeleri çerçevesinde Mardin'in Midyat ilçesinde bir yardım kampanyasına katılmak için bu şehre gidecek ve olağan toplantısını da Mardin'de gerçekleştirecek.

Abi umutlandım bu adam düzelcek diye düzelicene daha kötüye gidiyor bu adam ya bilerek yapıyor yada gerçekten kazmaların kazması

Prada

4-5 gol atsana devre arasına kadar para veren olur satılır. Bu gidişle piyasası ölecek adamın

Yukarı Alt