1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Güiza: ''Başımıza gelenler..''

1. addIcFb

addIcFb Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Fenerbahçe'nin Turkcell Süper Lig'deki ve Şampiyonlar Ligi G Grubu'ndaki durumunu değerlendiren İspanyol golcü Daniel Güiza, "Son bir buçuk aydır başımıza gelenler, iyi oynamamamızdan kaynaklanıyor" dedi.

UEFA'nın internet sitesine açıklamalar yapan Güiza; Fenerbahçe'nin, Turkcell Süper Lig'de 9. hafta sonunda 9. sırada, Şampiyonlar Ligi G Grubu'nda da 1 puanla sonuncu sırada bulunduğunu hatırlatarak, ''Son bir buçuk aydır başımıza gelenler, iyi oynamamamızdan kaynaklanıyor'' diye konuştu.

Güiza, Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde 5 Kasım Çarşamba günü Arsenal ile yapılacak rövanş maçına iyi odaklandığını ifade ederek, bu maçın kendisi için çok önemli olduğunu, uluslararası turnuvalarda iyi futbol sergileyen oyuncuların, daha çok tanındığını kaydetti.

''Güzel bir turnuva, elimizden gelenin en iyisini yapmak zorundayız'' diyen İspanyol oyuncu, henüz her şeyin bitmediğini, 1 puanlarının ve önlerinde 3 maçlarının olduğunu, gruptan çıkabilmek için kazanmak zorunda olduklarını anımsattı.

Güiza, vatandaşı teknik direktör Luis Aragones için de "Aragones, yılların teknik direktörü. Fazla söze gerek yok. Atletico Madrid'i sayısız kez şampiyonluğa taşıdı, şimdi sıra Fenerbahçe'de. İspanya Milli Futbol Takımı'nı Avrupa şampiyonu yaptı. Bir teknik direktörün özelliklerini fazlasıyla taşıyor" dedi.

Liverpool örneği
    Takımının başarısız performansı 28 yaşındaki oyuncuyu endişelendirmiyor. Geçen sezon yine bir İspanyol olan Rafael Benitez'in çalıştırdığı Liverpool'u örnek gösteren Güiza, "Onlarla aynı umutları taşıyorum. Aynı şey onların da başına gelmişti. İlk 3 maçta 1 puan aldılar ama gruptan çıktılar. Benim hala umudum var ve takımımız şu anda eskisinden çok daha iyi oynuyor. Sürpriz yapabiliriz" şeklinde konuştu.

2. Journalist

Journalist Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Fener sürpriz yapma peşinde koşup hücum'a yönelik oynarsa fark yer :P

3. addIcFb

addIcFb Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Aslında haklısın,Ama dikkatli olmamız lazım bak avrupa takımlarına :headbang:

4. Quattro

Quattro Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Mühendis
    Guiza denen adam gerçek tam bir forfet ama takım gerçekten kötü oynuyo yırtınışaları boşuna çarşamba günüde fark yeriz :(

5. Sumsum

Sumsum Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çarşamba günü sanmam fark yicenizi...Aksine fener istikrarlı bir oyun sergilicek bana kalırsa inş dedim gibi olur fener li değilim ama fenerin yenmesini gönülden istiyorum beraberlik bile fenere ilaç gibi gelir...

6. addIcFb

addIcFb Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yeneriz yada yeniliriz..kötü oynarız yada iyi oynarız.Bu sefer Fark yemeyiz. :buddha:

7. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
    Guıza Turkıyeye Gelmıs Belkıde En Iyı Golcu Ama Takım Kotü :S