Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı

İspanya'nın Marca gazetesi, Atletico Madrid kulübünün Kun Agüero veya Diego Forlan gibi yıldız futbolcularından birinin gitmesi halinde, alternatif olarak düşünülen ismin Daniel Güiza olduğunu bir kez daha gündeme getirdi.

Gazete, Atletico Madrid'in bir talebi olması olasılığına karşı Güiza'nın, ''Atletico Madrid'e gitmeyi nasıl istemem'' cevabını verdiğini yazdı.

Atletico Madrid kulübünün, Güiza'nın menajerleri ile temasa geçerek durumu hakkında bilgi aldığı belirtilirken, Güiza'nın, Forlan ve Kun'un yanına 3. forvet olarak bile düşünüldüğü ileri sürüldü.

İspanyol gazetesi, Atletico Madrid'in kafasında, ''Güiza, 2. Reyes olayı olabilir mi'' şüphesi bulunduğunu da kaydetti.

Atletico Madrid'in Real Madrid'ten Jose Antonio Reyes'i alırken büyük umutlar taşıdığı, ancak İspanyol futbolcunun bekleneni veremeyerek, 1 yıl sonra Benfica'ya satıldığı hatırlatılırken, şimdi de Güiza için aynı korkunun bulunduğunu iddia etti.

Güiza'nın, ''seve seve Fenerbahçe'yi bırakacağı'' yazılırken, İspanyol ligine dönmek istediği de vurgulandı.

buna ne oluyor bu sıra yahu
biz onu biyere götürecez de bilmiyorum seve seve mi.

Bu takıma gidicek sürekli ilk 11 de oynicak yok öyl şey yalan atd madrid deki ofansiflerin çoğu Fc ve St mevkinde oynayabiliyor admlarda forvet eksiği hiç olmuyor bilmiyorum eğer ayrılan olmadıysa bu söylediklerimden Güiza nın atd madrid e gitmesi zor

Adama bak ya galiba Aragonez olayı yüzünden böyle döndü geçende Valencia ya gitmek isterim dedi

Journalist

Aileden
beni bile sinir etti bu adam :D ne diyelim gol atamadığı maçlarda hiçbir performans sergileyemediği halde kucağına alıp guiza'nın sırtını okşayan onu bu kadar şımartan f5 taraftarı ve yönetimi düşünsün artık gerisinide...

ben başkanın yerinde olsam zaten f5'te para bol hemen gönderirdim bu noktada artık kulübün gururu söz konusu bekleyip görelim bakalım daha neler diyecek :roll:

ARKO demiş ki:
beni bile sinir etti bu adam :D ne diyelim gol atamadığı maçlarda hiçbir performans sergileyemediği halde kucağına alıp guiza'nın sırtını okşayan onu bu kadar şımartan f5 taraftarı ve yönetimi düşünsün artık gerisinide...

ben başkanın yerinde olsam zaten f5'te para bol hemen gönderirdim bu noktada artık kulübün gururu söz konusu bekleyip görelim bakalım daha neler diyecek :roll:
:thumbsup:

ARKO demiş ki:

Aziz yapıcaktır bişiler ama daha geçen gün Fenerde iyi işler yapıcam gol kralı olucam diyordu şiimdi neden böyle oldu Aragonez yüzündendir parasını alamadıya maldonadoyla bunu kışkırttı başka insanın aklına bişi gelemez

zaten bassın gitsin güveniyoduk bişiler yapabilir diye ama gitmesine en endişelendim olay iyi bir forvet nerden buluncak :|

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
ARKO demiş ki:

Saçma.O bida konuşabilecekmi bakalım :sfff:

Yukarı Alt