1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Guild Wars 2 : ESOM

1. Ebuu026

Ebuu026 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Selamlar..

Guild Wars 2 henüz çıkmadan Guild Wars 1'deki ekibimiz ve yeni gelen arkadaşlarımız ile ESOM'u kurduk. Kısaca ESOM'dan bahseder isek;

Hiç kimse ama hiç kimse Çılgın Türklerin kahramanlıklarını aklında tutup ezbere söyleyebilecek kadar bilge değildir."
    Şimdi bizler Onların onurlarını korumak için bir kere daha Tyria ya ayak basıyoruz.

Ejderlerin alevi,üzerimizden aşağı boşanırken
    Kan ve ölüm bizi bekliyor gökyüzünde bir kuzgun gibi
    Bizi çağırıyorlar,ve ölmemizi bekleyen tüm diğer kahramanlar..

İşte bir kez daha savaşacak bir savaş var Tyria da
    Birlikte geçeceğimiz, karanlık bir yürüyüş...

Cehennemin kapıları ardına kadar acıldı,
    İnsanoğlunun bütün emir ve yasaları artık hükümsüz...
    Seçiminizi yapin !!!
    simdi Tanrısal bir kusursuzlukla selamlayın ve öldürün.
    Cehennemde hüküm sürün veya Tyria ya hizmet edin
    Ruhunuzla girin ateşe...

Savas Tanrilari sizlere sesleniyoruz;
    Tüm sahte gururlardan azade, onurlu bir yaşamın peşindeyiz.
    Başarisiz olursak eğer olumle kaplayin bizi
    Bizler silahlarımızla var olduk onurumuzla da yok oluruz...

Zafer, gorkem, birlik adına!

EST SULARUS OTH MITHAS

Bundan tam 4 yıl onceydi, guildimiz 2008 yılının sonlarına doğru yavaş yavaş büyürken asıl patlamayı 2009 yılında yaptı.

Çılgın Türkleriz Biz ( TR ) adıyla guildimiz hem Türk oyuncular arasında hemde bazı forumlarda adını duyurmaya basladı..

Kısa zamanda üye sayısı arttıkça bizde limitlerin sınırlarını ortadan kaldırdık, değiştirdik ve farkli düşünür olduk.

Tekrar tekrar aynı şeyi yapıp farklı sonuçlar bekleme yanılgısından uzaklaştık, terk ettik görünen herşeyin daha fazla seçeneğe sahip olduğunu kavradık ve inandık.

Farklı zamanlar da farklı mekanlar da farklı insanlarla ve iç dialoglarımız da ne istediğimizi, ne beklediğimizi, ne hissettiğimizi,

nasıl olması gerektiğini ? konuştuk, ardından davrandık... Farkındalıklarımızı arttırdık.

Küçük gözüken dünyamızda hem yüreğimiz büyüdü, hem biz büyüdük… Kısa zamanda Kendi değişim ve dönüşümümüzü izledik...

Bilinmeyen bir şey değildir, arkadaşlıklar sağlam temellere dayanırsa uzun ve güçlü olur. Pozitif tutum ve anlayışı temel alan

oldukça enerjik ve yaratıcı aynı zamanda fazlasıyla dinamik bir oluşum içerisinde biz bir aile gibi birbirimize kenetlendik ve hep

destek olduk.

Simdi ise GW 2 de çıtamızı daha da yükseltebilmek için Çılgın Türkler den ( TR ) devir aldığımız misyonumuz, sizlerin değerli katki, düşünce, azim ve destekleriyle GW 2 de başka bir değer daha kazanacaktır...

GW 2 de bizimle yola devam eden ve edecek olan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederiz....

• Guildimizde + 20 yas sınır vardır.
    • Argo ve kufur kesinlikle yasaktır.
    • Sesli iletisim kullanmak mecburidir.
    • RAIDCALL ID : 4698919

Est Sularus Oth Mithas adına
    Guild Lideri
    EINHERJER

Guild Ana Sayfası

Kendi yorumum ise; Oyun hayatımı pek fazla online oyun oynayarak geçirmedim, daha çok Strateji oyunları oynayarak geçirdim. Bir kaç sefer Warcraft Dota, İlk çıktığında HoM gibi oyunlar oynamıştım. Sonradan iyi bir ekip bularak, aile gibi bir ekip ile online oyun oynamak istedim. Arayışlarıma başladım, en sonunda Guild Wars 2'yi buldum. Sonrasında tabi ki aile arayışı içersin de idim. Araştırmalarım ve sabrım sonucunda ESOM Guildini buldum... Ve ben de bu ailenin içindeyim,içinde olmaya çalışıyorum... Ve ekibimize başarılar diliyorum.....​