Arkadaşlar Ne dersinizz

nWo ile darkBORN war yapalım mı

Zevkine ne zaman dır war yapmıyooozzzzzzz !!!!!!!!!!!

Unutmayın Zevkine

Yani Yenip Yenilmek önemli deil

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
güzel güzel birbirinizi kollayın ki bizim asla war yapmadığımız guildlar vardı onlar ile asla yapmazdık ki öyle olması gerekli oyun amaçlı eğlence amaçlı tabi ki düşünülebilir ama bizim misyona tersti o zamanlar ki ben olduğum her zamanda ters olacaktırda :lolmuch:

pacific'de biz oynarken hiçbirşeyi zevkine yapmadık kesmek doğraman can yakmak aşağılamak için yaptık war bu adı üstünde sazlı sözlü olmaz kanlı bıçaklı olur ahahhaaa :lolmuch: :mrgreen:

extraloob demiş ki:
güzel güzel birbirinizi kollayın ki bizim asla war yapmadığımız guildlar vardı onlar ile asla yapmazdık ki öyle olması gerekli oyun amaçlı eğlence amaçlı tabi ki düşünülebilir ama bizim misyona tersti o zamanlar ki ben olduğum her zamanda ters olacaktırda :lolmuch:

pacific'de biz oynarken hiçbirşeyi zevkine yapmadık kesmek doğraman can yakmak aşağılamak için yaptık war bu adı üstünde sazlı sözlü olmaz kanlı bıçaklı olur ahahhaaa :lolmuch: :mrgreen:
Tamam Neutral Confused :mrgreen:

:) Extra'nın Dediği gibi Bi guiLd War'da Laf oLmadan Atışma oLmadan, Karşı Taraftan Bi ADamı Kesitiğinde Pc'i Başında eL KoL Hareketi Yapmadan,Arada Bir Argo KeLimeLer kuLLanmadan.. guiLd War oLmaz :mrgreen:

Ve Bizimde darkBORN'la Öyle Bi Sorunumuz Yok Ki oLmazda Zaten darkBORN'da Bizimdir:) O yüzden War FeLan oLmaz Wink Ama SizLerLer birLikte Çok güzeL Ve Çok HırsLı War'lar Yapıcağımıza İnanıyorum.. Umarım Çok Güzel işLer Yapıcaz Hep BirLikte :lolmuch:

Yukarı Alt