Merhaba. This is Silkroad Online. Bugün size Guilde Ve Uniona Amblem Koymanın inceliklerini anlatacağım..

Amblem için Gerekçeler..:

Amblem Satın almak sadece Masterlera özeldir. Aynı zamanda Guild ve Union Amblemleri 2Mil. Gold'dur.
Amblemi Kaldırmak için Terminateler de satılmaktadır. Bunlarda 1Mil Gold'dur.

Amblem Koyma Yasalarını söyle bir Sıralayayım..:

- Guild Amblemi Koymanız için Guildinizin 4 Level, Aynı zamanda 20000 GP Olması Şart.

- Union Ambleminde ise Guild levelinizin 5,Union Guildleriniz ve yine 20000 GP Olmalı..

Amblem Hazırlama Ve Koyma:

** Amblem İçin seçilen Resimin Öncelikle 24 Bit bmp. Formatında ayarlanmalıdır.

** Daha sonra Resimin Koordinatlarını 16x16 Şeklinde ayarlamalısınız. Bu işlemi Paintten yapabilirsiniz.

** Oluşturduğunuz Amblemi Guild Logosu Olarak ayarlayacaksanız adını: guildmark.bmp
Union Logosu Olarak Ayarlayacaksanız adını: unionmark.bmp Olarak deiştirmelisiniz.

** Son İşlem olarak Oluşturduğunuz Amblemi Silkroad Dosyasının herhangi biryerine Taşıyınız.

** Oyuna girip Guild Yada Union Register ticketine tıklayarak aktive ediniz. Hayırlı olsun..

Alıntıdır

24 bit olayını tam olarak bilmiyorum ama 16x16 olayyı painte giriyorsun öz nilteikler 16 16 olarak ayarlıyorsun oluyor

peki kardes diyelim resmi ikiye bolduk. ama önce hangisini koymak lazım? 4 olunca sağ parçayımı koyacaz sol parçayımı? sonra uinonu koyunca ters olmasın

BEN RESMİ bmp. OLARAK AYARLADIM VE KOORDİNATLARI 16*16 RESİMİ SİLKROAD DOSYASININ İÇİNE KOYDUM OYUNA GİRDİM ""GUİLD EMBLEM REGİSTRATİON İTEM"" KAĞIDINA SAĞA TIKLADIM EVET DEDİM ANCAK RESİM ÇIKMADI VE "There is no file.Please check the installpath andfile name" YAZDI SORUN NEY LÜTFEN SÖYLEYİN..

BEN RESMİ bmp. OLARAK AYARLADIM VE KOORDİNATLARI 16*16 RESİMİ SİLKROAD DOSYASININ İÇİNE KOYDUM OYUNA GİRDİM ""GUİLD EMBLEM REGİSTRATİON İTEM"" KAĞIDINA SAĞA TIKLADIM EVET DEDİM ANCAK RESİM ÇIKMADI VE "There is no file.Please check the installpath andfile name" YAZDI SORUN NEY LÜTFEN SÖYLEYİN..

Eğer Resim 24 bit değil ise birlikte aç deyip paintten açın sonra farklı kaydet deyin altta seçebiliyorsunuz kaydetmeden önce. 24 bit eşlem resmi olarak geçiyor seçin ve kaydedin bu kadar basit.

Yukarı Alt