L3th4L demiş ki:
Piglet <3 Yaşın Kaç Merak ediyorum ?? Kendini Bişey Sanarmış Gibi Girmişsin Ortaya? Hayırdır Boşmu Gördün OrtaLığı :) Burası Bi guiLd.. Tanıtımı Tartışma Yeri deiL.. Ama Yok Tartışmak İstiyorsan Başka Bi Konu Aç tartışaLım.. Bizim Adamdan uzak Dur.. Duydunmu :)

Hadi Eyw..
Offf özür dilerim lethal bacı çok korktum. Crying or Very sad Crying or Very sad

BU ARADA O BENİ 10-20-30-40 LEVEL SANAN HER KİMSE JOB WAR'A BEKLİYORUM. BUYURSUN GELSİN. BEN THİEF'İM.

A

Anonymous

Guest
Piglet demiş ki:
L3th4L demiş ki:
Piglet <3 Yaşın Kaç Merak ediyorum ?? Kendini Bişey Sanarmış Gibi Girmişsin Ortaya? Hayırdır Boşmu Gördün OrtaLığı :) Burası Bi guiLd.. Tanıtımı Tartışma Yeri deiL.. Ama Yok Tartışmak İstiyorsan Başka Bi Konu Aç tartışaLım.. Bizim Adamdan uzak Dur.. Duydunmu :)

Hadi Eyw..
Offf özür dilerim lethal bacı çok korktum. Crying or Very sad Crying or Very sad

Korkmana Gerek Yokki. Yemem Seni :) Etin Daha Tazedir Senin.. Sen Git Köprü Altına Orda Çok YamyamLar Var.. YerLer Seni Çıtır Çıtır :) Bence OnLardan Kork Ama Benden Korkma detective

Bunun gazla alakası yok, ilk edilen lafta ikiside birbirine kötü konuştu piglet 2. ve 3. olarak devamını getirdi

Burası guildin tanıtımının yapıldığı bir alan.Saçma sapan tartışmalarınızı, bununla ilgili egolarınızı gidin başka yerde tatmin edin.(Bkz. L3TH4L in açtığı konular)Bari ban yiyecekseniz bunun konularında ban yiyin.Ama sakın onun ban yemesini beklemeyin.Çünkü o ne derse desin nasıl davranırsa davransın modlarımız hiçbir şey yapmaz.Ama 2 kişi burada laf atışması yapınca banlanır ve bu kişide hysteria dan olur.darkborndaki hala kalır.Bu kişiler küfür yazar ama ban yemezler.Sağolun modlarımız bu adil davranışlarınız için sizlere sonsuz teşekkürler.

PegasusS demiş ki:
Burası guildin tanıtımının yapıldığı bir alan.Saçma sapan tartışmalarınızı, bununla ilgili egolarınızı gidin başka yerde tatmin edin.(Bkz. L3TH4L in açtığı konular)Bari ban yiyecekseniz bunun konularında ban yiyin.Ama sakın onun ban yemesini beklemeyin.Çünkü o ne derse desin nasıl davranırsa davransın modlarımız hiçbir şey yapmaz.Ama 2 kişi burada laf atışması yapınca banlanır ve bu kişide hysteria dan olur.darkborndaki hala kalır.Bu kişiler küfür yazar ama ban yemezler.Sağolun modlarımız bu adil davranışlarınız için sizlere sonsuz teşekkürler.
Kimdir küfür edipte ban yemeyen veya uzaklaştırma almayan?

ya varya neden bole oluyor anlamıorum ılgıdenmı ınsanların sıtres atmak ıstemesımı ne bılım polemıge gırıp kendını buyuk gostermesımı anlamadım ben bu sıteye 3 kere hysteria ılanı verdım ıyıde ılan verdım ama bakıorum hıc cvp atmadım sızı ızlıorum aslıdna ne kadar bos konusma var bılıomusunuz sadece konusma olsun dıe konusuosunuz cıdden sevıyenın dusuklugu konusmalardan bellı kufurler laf lar tehdıtler havada ucusuo yas ortalamısın burdan tahmen edebılıorum anlamadıgım bısey var bu tartısanlar gelın ben sıze bır tane konu acıyım hysteria tartısma gıbı gıdın bırbırnızı orda yıın kopekler gıbı dıledıgınız kadar post kasın ama burda hysterianın adını lekelıorsunuz ayıp ya bundan sonra burada tartısmayın ne modlar nede normal sıte uyelerı hıc bırınız tartısmayın kurtlarınızımı dokuceksınız ben sıze sımdı bırbınırızı yıyecegınız bır platform sunuorum sevgılı modlar lutfen buraya bır daha tartısma polemık fıtılleme veya baska sozlerde bulun bır sıte nemberını uyerın veya balayın

Sevgilerle Go2Hell

A

Anonymous

Guest
ResimLeri Bi Daha UpLoad İstersen.. Bazı ReziL İnsanLar Girdiği gibi k.. Tekmeyi Yedi.. Ne Yapıcaksın reziL İnsan Her Zaman reziLdir.. Eyw.. Apo Wink

Yukarı Alt