_CaspeR_

Buralıyım
Tamamen Kendi Emeğimdir Sabit Olursa Sevinirim Exclamation Exclamation Exclamation

GUILD EKRANI

Üyesi olduğunuz guilde ait bilgilerin yer aldığı ekrandır.
Bu ekranda üyelerin isimlerini, level'lerini ve GP'lerini görebilirsiniz.
Eğer guild kurucusu iseniz bir oyuncuyu guild'inize alabilir, atabilir yada ona yetki verebilirsiniz

-Resim Silinmiş.

UNION EKRANI

Üyesi olduğunuz union'a ait bilgilerin yer aldığı ekrandır.
Bu ekranda üye guild'lerin isimlerini, level'lerini, guild başkanlarının isimlerini görebilirsiniz.
Eğer union kurucusu iseniz bir guild'i alabilir, atabilirsiniz.

-Resim Silinmiş.

GUILD SAVAŞ EKRANI

Bu ekranda varolan savaşları izleyebilirsiniz.
Eğer guild başkanı iseniz bir guilde savaş açabilir yada varolan savaşı sonlandırabilirsiniz

-Resim Silinmiş.

ARKADAŞ LİSTESİ

Bu ekranda oyun içerisinde bulunan diğer oyuncuları arkadaş listenize ekleyebilir, onların online, offline durumlarını görebilir isimlerine tıklayarak onlara özel mesaj atabilirsiniz. Maksimum 20 kişi ekleyebilirsiniz. Eklemek istediğiniz kişiden sistem tarafından onay alınmaktadır
-Resim Silinmiş.

MESAJ KUTUSU

Oyun içerisinde online offline durumuna bakmaksızın her kullanıcıya mesaj atabilirsiniz.
20 adet mesaj saklama hakkınız mevcut
.
-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
ellerine saglık guzel bir calışma
bu arada FB_burhan bir iki gun post kasmanı engelleycem ama kusura bakmayasın kahvekeyfi

BaD_BoY demiş ki:
orada guild olusturma ve guild devretme anlatılmıs ikisi aynı sey diil dikkatli incele Wink
LorD_LeGoLaS demiş ki:
viewtopic.php?f=100&t=15378 daha detaylısı burda var.2 sabit konuya gerek yok.bence?!!!!!!!
hımm Embarassed fazla detaylı bakmamıştım ama yinede guıde vb gibi şeyleri sabit başlık bölümüne açsan iyi olur neyse sonra DampyrE taşır onu.. extraokk

_CaspeR_

Buralıyım
BaD_BoY demiş ki:
konuyu sabit yaptım eger daha guzel sekilde yapacaksan ne yaparsan kardır Wink Guzel bir rehber hazırlamayı deneyebilirsin buraya extraokk
bad_boy anlayamadım kusura bakma bu yukarıdaki sözün ne anlama geliyor açıklarsan iyi olur

Dampyre

Buralıyım
LorD_LeGoLaS demiş ki:
BaD_BoY demiş ki:
orada guild olusturma ve guild devretme anlatılmıs ikisi aynı sey diil dikkatli incele Wink
LorD_LeGoLaS demiş ki:
viewtopic.php?f=100&t=15378 daha detaylısı burda var.2 sabit konuya gerek yok.bence?!!!!!!!
hımm Embarassed fazla detaylı bakmamıştım ama yinede guıde vb gibi şeyleri sabit başlık bölümüne açsan iyi olur neyse sonra DampyrE taşır onu.. extraokk
Biraz burada kalsın Wink
bu arada teşekkürler Wink

Yukarı Alt