Mopneet

Kardeşimin bilgisayarında nasıl olduğunu bilmediğimiz bir şekilde Guest (Misafir) hesabı etkinleştirilmiş. Annem de bizim hesabımızda bir abukluk yapmasın diye Misafir hesabını seçerek giriş yapmış. Bu şekilde giriş yaptığından beri bilgisayar her açıldığında sorgu sualsiz doğrudan misafir hesabına giriş yapılıyor. Asıl kullanıcının masaüstüne de ulaşılamıyor C'den. Bu sorun birkaç defa daha başımıza geldi fakat sistem geri yükleme ile halletmiştim. Şimdi ise sistem geri yüklemeyi denediğimde geri yüklenecek dosyanın bozuk olduğunu belirtiyor. Daha önce yaşamış olan, yardımı dokunabilecek olan varsa çok sevinirim. Teşekkürler.

Mopneet

Güvenli mod'a bilgisayar açılırken f8'e basıp girmeyi etkinleştirdim. Sonra güvenli mod'a girdim fakat direk misafir üyeliğine soktu yine. İnternette anlatılan birçok şey için gereken bazı ayarlara da ulaşamıyorum hiçbir şekilde.

Takımı
Fenerbahce
Bu mesaj tenpanter rumuzlu uyeden alinti yapildi
tenpanter demiş ki:
Sana buradakiler gibi işe yaramaz değil, kesin bir çözüm önericem.

FORMAT

Sonra teşekkür edebilirsin. Önemli değil.
makara:

Mopneet

@NML, Collapse
Biraz bakındım, birkaç özelliği olduğunu gördüm.
Detaylı şekilde açıklayabilir misiniz?

Biostan bilgisayarın açılışını CD veya USB yapıyorsun, Hiren's Boot mini xp yüklüyor bilgisayarına ve oradaki programlarla istediğin user'ın şifresini değiştirmek/kaldırmak mümkün.

Gizli userları da görebiliyorsun.

Yukarı Alt