1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Gudjohnsen İçin Söz Alındı.

1. joLLy jaRin

joLLy jaRin Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Galatasaray'yeni teknik direktörü Frank Rijkaard, golcü Gudjohnsen için Barcelona Başkanı Laporta ile görüştü ve olumlu yanıt aldı. Bu gelişme üzerine başkan Adnan Polat, Gudjohnsen konusunda resmen masaya oturmak için Barcelona kulübünden randevu talep etti. Polat'bu hafta içinde gitmesi bekleniyor. Barcelona'da forma şansı bulamayan Gudjohnsen, Galatasaray'a gelmeye hazır olduğunu söylemişti.

Söz alındı.
    Hollandalı hoca, futbolcunun ardından Barça başkanını da ikna etti. Eli güçlenen Polat, resmi olarak masaya oturacak.

Teknik direktör arayışlarını Rijkaard ile sonlandırarak rahat nefes olan Galatasaray yönetimi, Barcelona'nın yıldız santrforu Eidur Gudjohnsen için de her imkanı değerlendiriyor. Sarı-kırmızılı takımla sözleşme imzalamadan önce, Gudjohnsen'in alınması için yönetimden söz olan Hollandalı hocanın da bu konuda boş durmadığı ortaya çıktı.

Avrupa peşinde.
    İlk olarak eski öğrencisini Galatasaray'a gelmesi için ikna eden Rijkaard'ın, şimdi de Barcelona yönetimiyle temasa geçtiği iddia edildi. Avrupa'dan pek çok teklif alan futbolcu için bizzat Barcelona Başkanı Laporta ile bağlantıya geçen Rijkaard'ın ondan da söz aldığı ve bunu Adnan Polat'a ilettiği belirtildi. Eli güçlenen başkanın önümüzdeki günlerde resmi olarak masaya oturacağı belirtildi.

2. Prada

Prada   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Playboy
    6 aydır futbolcu maaşlarını ödeyemiyor 6S. Ekonomiyi güçlendirmeden bu tarz transferlere girmek hiç akıl işi gelmiyor bana.

3. joLLy jaRin

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aslında kadrodakiler yeterde işte millet alıyor 1,2 tanede biz alalım düşüncesi var tahminimce.

4. Journalist

Journalist Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Fakiriz falan ama bakın işte buraya yazıyorum bu senede en sansasyonel transferi Galatasaray yapacak gibi geliyor ki Rijkaard bunların başlangıcıydı devamıda gelecek gibi görünüyor :detective:

5. Prada

Prada   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Playboy
    Arko bu işler parayla , teminat mektuplarıyla oluyor. Eğer yönetim varolan borcu yukarılara çekecekse bırak almasınlar kimseyi. 6S nin kadrosu şu an türkiye için yeterli bir kadro

6. joLLy jaRin

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    katılıyorum kadro yeterli hatta gereğinden daha iyi oyuncuların dilinden anlıyan bir hocada geldi gereksiz transfer yapmaya gerek yok. :D

7. Mojito

Mojito   olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    transfer yapılır geri gider korkmayın para alamayınca tıpış tpış giderler P sizde hiçbir şey diyemezsiniz.üstüne birde FIFA ceza verir 6S krizde:P

8. joLLy jaRin

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    geçmişte kaldı artık onlar polat yönetiminin öyle bir kriz dönemine gireceğini zannetmiyorum. :wink1:

9. Mojito

Mojito   olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Onları izlemeye Devam edin. Demedi Deme ibrahim :P

10. Journalist

Journalist Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yok ben inanmıyorum Galatasaray'da para olmadığına dünyanın en iyi oyuncularını teknik direktörlerini alıyoruz hesaplarda göründüğü gibi bu kadar borçlu olsak hangi aklı evvel yapabilir bunu :roll: Aziz Yıldırımdan kaçırmak için gömdülermi acaba paraları var bu işte birşeyler kesin :P

11. Presence

Presence Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    yalan haber doğru haber bile olsa galatasarayn bu oyuncunun parasını ödicek gücü yok ribery e 600 bin vermediniz zamannda şimdi kaç 600 bin edio

12. Quensis

Quensis Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Galatasaray'ın muhasebesini sen mi tutuyorsun ? Nereden biliyorsun bu kadar paraları olmadığını ?

13. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63

:thumbsup:

14. Winterspring

Winterspring Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Galatasaray'lıyım lakin hergün şurda burda izliyoruz , okuyoruz futbolcular paralarını xx zamandır alamıyor diye.Bu durumda böyle bir adamı transfer etmek zor.