Evet arkadaşlar SRO konusunda başınızın etini yemeye devam edelim... :lol: Benim şu anda kafamı karıştıran 2 çarım var.Biri 60 lw glaivem biri de yeni açtığım üzerine titrediğim wizz çarım :detective: Problemse şu;bu aralar pek populer olmayan glaive ye devam mı yoksa açtık artık bir kere deyip wizz i mi kasayım?Glaive zevkli birçar fakat 100 lw de sanki biraz ezilmiş gibi duruyor.Wizz malum serverda en çok bulunan çarlardan.Evet yorumlarınızı bekliyorum... :beer: (Not:PwP vs. benim için o kadar da önemli değil.Önemli olan çardan her lw de zevk alabilmem.)

kardeşim bak sana bi tavsiye veriyim konuyu açan arkadaşım spear nuker kur yada int b0w kur hem guçLu oLursun hemde ihtişamLı

Wizz bence yol yakınken bırak benden tavsiye glavie'ye devam et 100Fire 100Force 100Heuksal yap bak keyfine ama sadece bunlarla bitmiyor güzel bir silahın setın olmadıkça oyundan istesende zevk alamazsın xD

Ben ikilemde kalmıştım siz bei 3 4 götürüonuz:D:D.Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ediyorum.Merak edenlere de 7 yaşındaki kardeşimin wizz skillerini görmesinden dolayı wizz kastığımı belirteyim.:DBu devirde hep küçüklerin dediği oluyor:D

Yukarı Alt