1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

GTA IV Help !

1. Brown

Brown Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Oyunu aldım daha geçen gün yalnız oyun 2 dvd içinde açıklama vardı oyunu fazla sıkıştırdığımız için setubu uzun surecektır fakat 4 dvd lik gta lardan farkı yoktur gibi birşey yazıyordu.İçindeki redict klasorundeki setupları kurmam gerekıyormuş ama setublar açılmıyor o setupların toplamı 512mb.oyunu kurunca hemen denedım bir kaç dll istedi onları indirdim system32 ye attım ama yine hata verior ne yapmalıyım :think:

aldıgım hata

2. Brown

Brown Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bkz: dvd nin içindeki not ;
    Kod:
         Dikkatli takip edin aksi halde oyunu kaldırıp tekrar kurmanız gerekir!

oyunun kurulumu rusçadır oyunu her zamanki gibi nasıl oyun kuruyorsak öyle kuruyoruz 
         kurulum uzun sürecektir ben 3,5 saatte kurdum haberiniz olsun normalde oyun 4 dvd 
         olarak çıkmıştır 2 dvd ye sıkıştırılarak düşmüştür bu yüzden de yüklemek uzun sürer 
         ama oyun kurulduktan sonra 4 dvd gibi full tam sürümdür yani eksiksiz olarak 
         kurulum olacaktır oyunu kurmaya başlayın 1. dvd bittikten sonra sizden 2. dvd yi isteyecektir
         2.dvd yi koyduktan sonra yüklemeye devam edin isterseniz bilgisayar başında beklemeyin işiniz
         varsa işinizi yapın 2. dvd den sonra en az 2-3 saat daha yükleme yapacaktır.
         yükleme bittikten sonra dvd 2 ye girip oradaki
         Redist klasörüne girin ve sıra ile programları kurun aşşağıda sıra ile yazdım programları kurduktan sonra masaüstüne 
         gelen oyunun simgesinden yuna başlamak için tıklayın açılan penceredeki yazıyı okumak için aşşağıya
         doğru çekin I ACCEPT THESE TERMS yazan yere tıklayın sonra açılan pencereyi kapatın 
         sonra Skip Login yazan yere tıklayın açılan yerde
         solda PLAY yazan yere tıklayın sonra ok diyin bi daha ok diyin sonra oyun başlayacaktır ( açılan siyah pencereyi sakın kapamayın ) 
         oyun açıldıktan sonra start diyelim sonra size enter yes  esc no tuşu ile ilgili soru soracaktır 
         siz esc tuşuna basın oyunda ilk görevi yaptıktan sonra odaya giriceksiniz ondan sonra 
         size tekrar soracaktır enter yes  esc no diye bu sefer enter diyoruz
         Microsoft Games for Windows - LIVE açılıyor sonra yukarıda açılan yerde üst taraftaki
         seçeneği seçiyoruz yes diyoruz sonra create nev profile diyoruz  sonra 
         create offlıne profile yi seçip isim veriyoruz submit diyoruz sonra done diyip devam edicez
         oyunu daha sonra açtığımız zaman kaldığımız yerden devam etmek için home tuşuna basmanızı
         ister home tuşuna basın sonra isim verdiğiniz yere gelip tekrar home tuşuna basın ve kaldığınız 
         yerden devam edin.

1-Kısayol DXSETUP
    2-windowsxp-kb936929-sp3-x86-trk_5AAF60501636AF08C97EF1C18F1315F4ED6FBCDF ( xp niz sp3 ise kurmana gerek yok)
    3-gfwlivesetupmin
    4-dotnetfx3
    5-dotnetfx3_x64
    6-umdf
    7-vcredist_x64
    8-vcredist_x86
    9-wmfdist11
    10-wmpappcompat
    11-xliveredist

iyi eğlenceler...

3. Nina Ricci

Nina Ricci   exlmanager rank8

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    dll dosyalarını system32 ye attıktan sonra sırayla dll'leri kaydettir.

şu şekilde : başlat - çalıştır - regsvr32 xxx.dll ve enter tusuna bas.xxx yerine dll ismi gelecek ^^

4. Brown

Brown Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dll'lerle işim yok şuan onlar oldu zaten dll istemiyor ^^

5. Nina Ricci

Nina Ricci   exlmanager rank8

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları: