Merhaba arkadaşlar direk konuya geçiyorum gta 5 yükledim ilk bölümü geçtikten sonra windows çalışmayı durdurdu hatasını aldım. Daha sonra bir daha açmayı denedim, bu sefer oyun açılırken o hatayı verdi. Geforce Experience'den sürücümü güncelledim oyunu optimize edecekken ''Sisteminiz, bu oyundaki optimum ayarların minimum gereklerini karşılamıyor. Sisteminiz, optimum ayarlar uyguladığında ayarlanacak kare hızlarını görüntülemeyebilir.'' yazısıyla karşılaştım. Lenovo z500 laptobum özellikleri; 6 gb ram 2 gb GT645M paylaşımsız ekran kartı i7 işlemcili 2.20 GHz. Acaba yetersiz mi kaldı :think: :think:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Crackli kullaniyorsun heralde ?

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme:
Bu mesaj Kemalist rumuzlu uyeden alinti yapildi
Kemalist demiş ki:
Crackli kullaniyorsun heralde ?

Evet

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Tauriel

Öğretiyorum
Sanmıyorum Lenovo u510
4 Gb ram
GT 720m 2gb
İ5 x4 1.7
Oyun açılırken bende Sadece işlemci için bir uyarı verdi minimum gereksimleri karşılamıyor diye sonra oyunu açtım.Sıkıntısız tüm ayarlar high da oynuyorum.Ekran çözürlüğüde 1366x768 23 30 fsp arası değişiyor.

Bu mesaj Tauriel rumuzlu uyeden alinti yapildi
Tauriel demiş ki:
Sanmıyorum Lenovo u510
4 Gb ram
GT 720m 2gb
İ5 x4 1.7
Oyun açılırken bende Sadece işlemci için bir uyarı verdi minimum gereksimleri karşılamıyor diye sonra oyunu açtım.Sıkıntısız tüm ayarlar high da oynuyorum.Ekran çözürlüğüde 1366x768 23 30 fsp arası değişiyor.
Laptobum 2 yıllık temizletmedim daha oyunu açılınca bayağı ısınıyor. Bundan kaynaklanabilir mi acaba? Bu arada soğutucu kullanıyor musun?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Sorunun crack ile alakali bilgisayarin ile degil. Kardesim de yukledi crack ile , egilince falan oyundan atiyordu. Ilk bolumde polisler gelmiyordu vs vs. Teker teker ugrasip hatalarin fixlerini aratip cozmen lazim.

Son düzenleme:

Tauriel

Öğretiyorum
Bu mesaj Dunedain rumuzlu uyeden alinti yapildi
Dunedain demiş ki:
Bu mesaj Tauriel rumuzlu uyeden alinti yapildi
Tauriel demiş ki:
Sanmıyorum Lenovo u510
4 Gb ram
GT 720m 2gb
İ5 x4 1.7
Laptobum 2 yıllık temizletmedim daha oyunu açılınca bayağı ısınıyor. Bundan kaynaklanabilir mi acaba? Bu arada soğutucu kullanıyor musun?
Soğutucu kullanıyorum.

Yukarı Alt