- Resim Silinmiş.

Ben beğenmedim adı üstünde oyun bu bu kadar gerçekliliğe gerek yok GTA San Andreas en iyisi.. :coffee:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Friendly` demiş ki:
Oyun için yokmu , kör müsün? :|
Üslubuna çeki düzen vermeni önerir , koyduğum resimleri aldığım adrese bi göz atarım yerinde olsam...
O çekilen ss sence normal bir bilgisayardan mı çekilmiş?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Friendly` demiş ki:
Oyun için yokmu , kör müsün? :|

şaşırdın mı sen kuzum nasıl konuşuyorsun öyle kör müsün falan, bir daha asla birisine bu şekilde yaklaştığını görmeyeyim hesabını direk silerim.

sevgi saygıyı asla elden bırakmayın ben bırakırım diyorsanız asla burada takılmayınız.

bizim buraya geldi korsanı 14 lıra . 512 mb ekran kartı war bizde ama acayip pc kasıyo.oyuna girerken de biraz gıcık edio rockstarı bişileri çıkıo.girdiğimde arabayı koşeden donene kadar surdum :D sonra çıktım gorunuş olarak guzel ama kasması çokk sıkıo 1 gb lık ekran kartınız yoksa bence almayın.

megasxlarg3 demiş ki:
bizim buraya geldi korsanı 14 lıra . 512 mb ekran kartı war bizde ama acayip pc kasıyo.oyuna girerken de biraz gıcık edio rockstarı bişileri çıkıo.girdiğimde arabayı koşeden donene kadar surdum :D sonra çıktım gorunuş olarak guzel ama kasması çokk sıkıo 1 gb lık ekran kartınız yoksa bence almayın.
Ekran kartlarında mb önemli değildir bit önemlidir bendede 512 mb lik ekran kartı var ama super grafıkler var :)

mesela 8800 GT Ekran kartı 512 mb 256 bit bu karttan al oyna rahatca. Evet resımler oyun ıcı degıl ve gercekten guzel oyun

SoundMax demiş ki:
megasxlarg3 demiş ki:
Ekran kartlarında mb önemli değildir bit önemlidir bendede 512 mb lik ekran kartı var ama super grafıkler var :)

mesela 8800 GT Ekran kartı 512 mb 256 bit bu karttan al oyna rahatca. Evet resımler oyun ıcı degıl ve gercekten guzel oyun
Bro zaTen oyunun gereksinimlerinde bahsedilen ekran kartına sahipsin kaldırması normal..+ Bu ekran kartı harbi cok bomba ya :D Bi tane alıcam en kısa sürede..

Oyun çok güzele benziyor,videoda izledim gerçek kurgu resmen şok oldum 8O .Fakat san andreastaki helikopter,uçak,otobüs,villamın garajındaki araba gibi olmayacak :oldie: .San andreas heyecanım depreşti Silkroad Gibi bağımlılık yapan oyunu Akşam silip.San andreası yükleyeceğim.Malesef 4 ü oynayacak kadar bilgisayarımın sistem özelliği yok :?.San andres'ı yükledikten hemen sonra save gamesini atacağım doğru uçak kullanmaya gideceğim.Şimdi gidiyorum Hepinize kucak dolusu sevgiler... :byes:

Yukarı Alt