!! GSMobile Hayata Geçti !!

GSMobile, “tek takım, tek yürek, tek hat” sloganıyla hayata geçti. Galatasaray Spor Kulübü beş yıldır ana sponsoru olan AVEA ile işbirliği sınırlarını genişleterek Mobil Telekomünikasyon İşbirliği çerçevesinde yeni bir projeyi başlattı.

GSMobile bugün Four Seasons Bosphorus’ta düzenlenen tanıtım toplantısı ile kamuoyuna duyuruldu. Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Adnan Polat, Başkan Yardımcısı Yiğit Şardan Türk Telekom Genel Müdürü Paul Doany, Avea CEO’su Cüneyt Türktan, AVEA Segment Yönetim Direktörü Tunç Berkman ve Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeleri ile çok sayıda basın mensubu ve davetlinin katıldığı tanıtım toplantısında GSMobile’ı hayata geçiren anlaşma Galatasaray Spor Kulübü ile AVEA arasında imzalandı.

Sanatçı Cem Devran’ın sunumunu yaptığı tanıtım toplantısında ilk olarak Galatasaray Spor Kulübü Başkan Yarımcısı Yiğit Şardan söz aldı. Şardan, tanıtım toplantısının dün akşam bayan basketbol takımının kazandığı FIBA Eurocup Şampiyonluğunun ardından gelmesinin çok anlamlı olduğunu belirterek başladığı konuşmasında, “Spor kulüpleri artık taraftarlarına sadece maç bileti satmıyor. Her türlü ürün ve hizmeti taraftarlarımıza sunuyoruz. Galatasaray Spor Kulübü’nün geçtiğimiz yıl ekonomik büyüklüğü 80 milyon dolardı. Biz bu sene bunun iki katını hedefliyoruz. Kulübümüze gelir getirecek projelerden biri de GSMobile’dır” diye konuştu.

Taraftarların GSMobile çok basit bir işlem sonunda geçeceğini ifade eden Şardan, “Kurduğumuz altyapı ile GSMobile projesini başlatıyoruz ve Galatasaray taraftarlarını ve camiasını bize destek olmaya çağırıyoruz” dedi.

Yiğit Şardan bu projeyle birlikte, yeni dönemde Digiturk ile yapılan anlaşmanın sonunda GSMobile kullanıcılarının Digiturk’te yer alan tüm Galatasaray içeriğine sahip olabileceğini de belirtti: “Bu içerik GSMobile kullanıcılarına direkt olarak ulaşacak. Özellikle üçüncü nesil GSM hizmeti olan “3G”nin Temmuz ayında başlamasıyla Galatasaray’ın örnek olarak attığı golleri telefonumuzda anı anına seyredebileceğiz. Bütün bu altyapıyı da kurmuş olarak GSMobile projesini başlatıyoruz.”

Daha sonra söz alan Avea CEO’su Cüneyt Türktan ise, 104 yıllık geçmişi ile Türk spor tarihinde önemli bir yere sahip olan Galatasaray Spor Kulübü ile yapmış oldukları işbirliğinden dolayı mutlu olduklarını ifade etti. Türktan, “Türkiye ve Avrupa’nın güçlü markalarından biri olan Galatasaray’ın Avea ile böyle bir işbirliğine imza atması büyük bir anlam ifade ediyor. Galatasaray taraftarı hangi operatörden olursa olsun GSM numarasını koruyup Avea’ya numarasını taşıyarak GSMobile tarifelerinden faydalanabilecek ya da GSMobile markalı yeni bir hat alarak alabilecekler” dedi.

2009-2010 sezonundan itibaren Galatasaray’ın ana sponsoru olacak olan Türk Telekom’un genel müdürü Paul Doany ise, Türkçe olarak yaptığı konuşmasından şunları söyledi: “Avea’nın bugün Galatasaray Spor Kulübü imzaladığı anlaşma çok önemli. Müşteri odaklı yaklaşımın çok güzel bir örneğini teşkil eden mobil telekomünikasyon işbirliği, pazarlama ve marka yönetimine yeni bir boyut getirecek. Galatasaraylılar takımlarına maddi destek verirken, Avea’nın sunduğu özel avantajlardan da yararlanacaklar. Galatasaray’a, Türk Telekom ve Avea’ya hayırlı olsun”

Son olarak söz alan Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Adnan Polat ise sözlerine Türkçe yaptığı konuşmasından dolayı Paul Doany’i tebrik ederek başladı. Daha sonra bu projede emeği geçen herkese teşekkür eden Başkan Adnan Polat, “Amacımız Galatasaray’ın ekonomisine katkıda bulunmak” dedi.

Başkan Adnan Polat, “Bu proje Galatasaray ve Fenerbahçe rekabetinin de bir ölçüsü olacaktır. Bir ay önce yapılan bir kamuoyu araştırması, Galatasaraylı taraftarların Türkiye’de mevcudu en fazla olan taraftar topluluğu olduğunu gösterdi. Bu araştırma ne kadar doğrudur bilemiyorum. Bu araştırmanın doğruluğunu kanıtlamak adına Galatasaraylı taraftarlara çok önemli bir görev düşüyor. Galatasaray’ın çok güzel sloganları vardır. Bunlardan biri de “Gerçekleri tarih yazar, tarihi de Galatasaray”. Bu sloganı da taraftarlarımız ne kadar hayata geçirebilecekler göreceğiz. Ayrıca GSMobile logosunda bir “aslan” figürü var. Aslan son derece sinirli duruyor. Lütfen bu Aslan'ı güldürelim. Son olarak herkes için bir kez daha hayırlı, uğurlu olsun diyorum” dedi.

Tanıtım toplantısında daha sonra Galatasaray Spor Kulübü yönetim kurulu üyelerine GSMobile hatları hediye edildi. Sporcularımızın rol aldığı GSMobile reklam filmlerinin gösteriminin ardından, bu filmlerde rol alan Galatasaraylı sporculardan yüzme takım sporcusu Burcu Yeşil, Hüseyin Beşok, Işıl Alben, Arda Turan, Cassio Lincoln, Harry Kewell ile Avrupa Şampiyonlar Ligi ve Kıtalararası Dünya Şampiyonu tekerlekli sandalye basketbol takımı oyuncuları sahneye davet edildi. Sporcularımızın yaptığı konuşmaların ardından tanıtım toplantısı sona erdi.

GsMobile İnternet Sitesi >

http://www.gsmobile.com.tr/

Fenercell çıkar, GSMobile çıkar :lol:

Trabzonsell çıksın, BJKMobile çıksın :P

Fre3sTyLe demiş ki:
Bayan baskette dediğim "Tebrikler"i burada diyemeceğim.Çünkü bunu başka bir takımdan hatırlıyorum. 8)
Ne alaka hiç anlıyamıyorum... :confused1:

Graham Bell telefonu neden icat etti?
-Kullanmamız için :thumbsup: :mrgreen:

Bizimki Daha güzel oldu diye Kıskanın...Kıskançlarrr :mrgreen:

Yukarı Alt