~ GS Fun Club Başkanlık Seçimi ~

- Resim Silinmiş.​

Resmi Logomuz : yayındadır.
Fahri Başkan : Black Rain
Başkan : Aranıyor!..
Rank : GS Fun Club

Kurallar : GS Fun Club üyesi olmak için şartlar aşağıda listelenmiştir.
1-Sitemizde 905 mesaj atmış olmak ve Aileden birisi olmak.
2-Fanatik Galatasaray taraftarı olmak.
3-GS hakkında bilgili olmak.
4-GS gündemini takip etmek görselleri videoları vb. bilgileri sıcak sıcak sitemize koymak.
5-Referansınız Grup Başkanı olmalı ve Grup Başkanı tarafından kabul edilmeniz gerekecek.

GS Fun Club Hakları :
Galatasaray bölümünde topic kilitleme hakkınız var ileriki zamanlarda topic editleme hakkınız sabit topic yapma anket açma haklarınız olacak açılış topic kilitleme :wink1:

Grup Başkanı Seçimi :
Bir Aileleysek bu başkanı kendiniz seçeceksiniz biribirini yemeden güzelce başkanımız budur diyeceksiniz bende açılışı yapacağım başkana teslim edeceğim herşeyi her 3 ayda bir başkan değişimi yapılacaktır.

Başkan Adayları:

Saygılar,
~extraloob.com Yönetimi
exl2014-logo1.png

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
beni fahri başkanlıktan kaldırın lütfen bimbom'un hiçbir faaliyetinde ismim geçmez geçmemeli geçmeyecektir de 8)

Prada

Ali şeni 6S nin fahri başkanı yapmak gibi bişey bu :P Şaka gibiydi yani lakin babanın duruma kısa sürede el koyması skandali önlemis :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Prada demiş ki:
Ali şeni 6S nin fahri başkanı yapmak gibi bişey bu :P Şaka gibiydi yani lakin babanın duruma kısa sürede el koyması skandali önlemis :D

yavrum şaka gibi benim fahri başkan yapmış bu ezikler bir de puan tablosunda altımızdalar olacak iş değil :D :D :D

Prada

Diğer tarafta gördüm gözlerim açıldı.. 6S nin olduğu yerde Godfatherin işi olmaz diyerek tepkimi koydum ortaya.. Hadi babadır fair play takılıyodur belki derken senin basın açıklaman çok yerinde oldu :P

Yukarı Alt