cok ilginc maclar gercekten ben bile oynamadım iddia . şimdi fenere bakarsak mehmet topuz vs. yok lille ' ye bakarsak hazard yok gervinho yok ama soyle lille bu gıbı durumlarda defansa yuklenir . fenerbahcede hem ortada sıkıtı var hem defansta 1-2 oyuncusu yok fb nin. yani kısacası fb lille macı ya beraber yada fener alır diyorum . gs macına gelince . atletico intikamını alır diyorum ama gecen mac gs nin forvette cok eksik vardı kı ardayla keita forvetle alakası olmayan 2 adam donusumlu forvet oynadılar. su an forvete cozum buldular diye duydum (tabi neyse o cuzm :) ) konuyu acan arkadasım hazard yok buyuk ihtimalle yanlıs vermiş olabılırsın yada ben yanlıs blyo olabılırım. mac saatine baglı

Galatasaray - Atletico Madrid ~ Fenerbahçe - Lille
Galatasaray kazanır 37% [ 23 ] x
Atletico Madrid kazanır 11% [ 7 ]
Berabere biter (Gs - Atl.) 4% [ 3 ]
Fenerbahçe kazanır 17% [ 11 ]
Lille kazanır 16% [ 10 ]
Berabere biter (Fb - Lille) 12% [ 8 ] x

Mopneet

Galatasaray maçı başlıyor. her 2 takımada bol şans. İyi olan kazansın.

Takımı
Besiktas
Arkadaşlar ben star Tv den maçı takip ediyordum şifre koydular, normal TV anteninide söktüler çatıdan.Acilen ne yapabilirim çok yardıma ihtiyacım var bu maçı izlemeliyim :starving:

Takımı
Besiktas
Arkadaş nasıl iş anlamıyorum geçen hafta Fb maçı şifresiz yayınlanmıştı... sin: sin:

STAR Tv yi kınıyoruzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz......

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Galatasaray iyi savunuyor atakta Keita'yla oynuyorlar ama sürekli kaptırıyor o da. En son köşe vuruşunda net gol kaçırdı Gs. Aguero show izliyoruz resmen yahu adam soldan soldan fena giriyor :P

lanet olsun star tv yayın yönetmenine ^^. Bo.k var şifre koyacak-.-"

Yukarı Alt