extraloob demiş ki:
Atletico Madrid kazanır.
hocam ayıp bişey hele bunu senin demen hepten ayıp belki ben yanlışım ama ben Galatasaraylıyım Fener - Lille maçında koyu bi fenerbahçeli olcam

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Prada demiş ki:
Bugün 2 takımımızada başarılar... Haydi Fenerbahçem Haydi Atleticommm ahahahahha :lol:

bromance ben formamı giydim bile sen iste logoyada giydirelim KUN AGUERO yeahhhhhhhhhhhh :headbang:

inş Galatasaray da yener Fenerde yener bu iş Ülke meselesi Fener Galatasaray meselesi deil
ülke yerince bölündü bide Gs- fb diye bölünmesin demi ama 8)

extraloob demiş ki:
Prada demiş ki:
Bugün 2 takımımızada başarılar... Haydi Fenerbahçem Haydi Atleticommm ahahahahha :lol:

bromance ben formamı giydim bile sen iste logoyada giydirelim KUN AGUERO yeahhhhhhhhhhhh :headbang:

dua et gs yensin yenemezse fb 6 yer en son bunu dedirttin 8) fenerin göbeği Galatasarayla bağlıdır hocam Galatasaray yenilirse fb kesin yenilir Galatasaray yenerse fb gaza gelir belki yener
Guiza :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: dede :headbang: :headbang: :headbang:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
BrendiBelle demiş ki:
John Locke demiş ki:
Prada demiş ki:
Bu arada yapacaksanız 2 maçı birden hazırlayın çekin globale böyle tek başına 6S maçı olmuyor. Indiririm tek feneri çıkartırım globale ^^
Ben editlersem anket yanar. Sen hallediver abi. Biz centilmeniz, FB'ye de yer veririrz konumuzda. ^^
Bunu indirip globalden yeni bi konu açın F5-GS beraber.Anket şeklinde olmasına gerek yok.Zaten isteyen istediği gibi fikirlerini yazar
ps:F5 turu geçemeyince zaten o topic e hayatta uğramaz berker abi :twisted:
freestyle'ın bi topici vardı onu buna ekleyelim birlikte global yapalım

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Konuyu güncelledim, anket değişti-buna bağlı olarak oylar sıfırlandı. Herkes 2 oy kullanma hakkına sahip.
Lille ve Atletio Madrid kazanır diye düşünüyorum. Gönlümüz tabi ki Türk takımlarında :kalp:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Wax Whine demiş ki:
Konuyu güncelledim, anket değişti-buna bağlı olarak oylar sıfırlandı. Herkes 2 oy kullanma hakkına sahip.
Lille ve Atletio Madrid kazanır diye düşünüyorum. Gönlümüz tabi ki Türk takımlarında :kalp:

FB ve Madrid kazanır diye düşünüyorum bende.

Ps : böyle çok daha şık oldu keşke 2 farklı global topic olsaydı FB'nin 6S ile aynı çatı altında yer alması canımı sıkıyor varoşla asil aynı mı olur yahu :mrgreen: :twisted:

iddaa da a.madrid ve lille oynadim
neden a.madrid?
gs savunma hatti ve kaleci iyi diil ve a.madrid hizli hucumlarda golu bulan ve deplasmanda daha iyi sonuclar alan bi takim erken atilacak bir gol galatasarayin butun motivasyonunu bozabilir.Neden 4-6 oynamadim bilmiyorum!!
neden lille?
fenerbahcenin cok eksigi var ve ilk macta gorduk ki lille tam bir kontra atak takimi
ilerde cabuk cogalabiliyorlar ve bitirici ayaklara sahip yapilacak hatayi affetmezler.

extraloob demiş ki:
Wax Whine demiş ki:

FB ve Madrid kazanır diye düşünüyorum bende.

Ps : böyle çok daha şık oldu keşke 2 farklı global topic olsaydı FB'nin 6S ile aynı çatı altında yer alması canımı sıkıyor varoşla asil aynı mı olur yahu :mrgreen: :twisted:
vallaha okan abi ya :) birisi saray takımı diyeriyse 1923 öncesine kadar Atamıza suikast düzenliyenlerin başkan olduğu bi kulüp gerçi 1923 den sonraki başkanlarınında pek legal olduğu söylenemez ya neyse çok haklısın :D

Yukarı Alt