UnDeFeateD demiş ki:
Duygusuzz demiş ki:
ne aşısı ya vurun c vitamine grip olmazsınız vücudunuzdan uzak tutun ilaçları
Hergün en az 330ml. portakal suyu içiyorum bünyem de sağlam ama bazen yeterli gelmiyor.. Sonra aşı olmayıpta gribe yakalanınca daha fazla ilaç tüketmek gerekiyor çekilen eziyette cabası...

Ufuk gribi nezleylemi karıştırıyosun anlamadım grip olunca hayattan soğuyorum ben çok illet bişey.. yataktan çıkamıyosun tir tir titriyosun hele bi ayağa kalkayım desen beynin zonkluyo, baş ağrıs,ı öksürük, halsizlik bunlar okula gitmemeye değer mi? Yakında üniye geçersin kafana esince gidersin esmezse gitmezsin az sabret :D
Grip oldummu bunlar bende olmuyor bi burun akıntısı tamam onuda peçete ile tıkadınmı tamamdır sonra 2-3gün rapor makara:

Tama ufuk nezleyi griple karıştırıyosun sen :D

Grip: Normal kişilerde ateş 39-39.5 dereceye kadar yükselir.Güçsüzlük,ağrılar ( sıklıkla sırtta ve bel bölgesinde ) erken bulgulardır.Baş ağrıları önemlidir.Sıklıkla başağrısıyla beraber ışıktan rahatsız olma ve göz arkası ağrılar da görülür.Başta üst solunum yolları rahatsızlıkları ön plandadır ( Boğazda rahatsızlık hissi,kuru öksürük vs.).Bir süre sonra alt solunum yolu bulguları ortaya çıkar.Öksürük balgamlı ve sürekli hale gelir.

nezle: çocuklar yılda ortalama 10 defa, büyükler ise 2-3 defa nezleye yakalanırlar. Hastalığın en kötü belirtileri 2-3 gün sürer. Belirtiler arasında hafif ateş, baş ağrısı, burun akması ve aksırma sayılabilir.

şimdi ben grip oldum bunun hapı felan yokmu tek delikten nefes almak biraz zorda . diğeri arzalı.

Lemonade demiş ki:
Matkabi burnuna sokup 30 sn calistiriyosun deliklerin bir daha tikanmiyor.
senin uçak halen düşmedimi ? daral:

Yukarı Alt