Sniperlerde kasıom bakalım sosun weapon cıkarsa senin taktigi yapıcam paylaşım için saol

Güzel topic extraokk Resim yeter :lol: Turkler yok böylerdir yok bılmem nedır dıen gavurlara kapak olsun Exclamation Exclamation Bu arada gercekten basıt ama işe yarıcakmıs gıbı gozukuo Rolling Eyes denemeye deger Sonucta elınde +9 sılah oLcak :)

Ahh ahh Sun glavie olsada denesek ....... Cıkana kadar mısır yeriz bizde :mrgreen: popcorn popcorn popcorn

Jigsaw

Aileden
Benim SUN silahım olsa +7'den fazla kasmam valla zaten sun olması yeter bi de +7 bana kafi. Ama SUN +11 hiç de fena olmazdı. :lolmuch:

nasıl fena değil dimi demişin yaw bide biz +4 le geziyoz kardes dalgamı geçiyon :lol: extraokk

oh my god! xD xD

süper olmuş, tebrik ederim. ama yakmanda çok kötü olmuş yav... Rolling Eyes

ya bu silahlara +5de astral basılıyomu ben +4de diye biliyodum yoksa +4ve yukarsı içinmi ?

sen yine basarsın kafanı yorma oyun sonuçta çok canınıda sıkma

seal of earth dedinizde seal of tahta da warmı? :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol:

çekiyorum parayı basalım bakalım olacakmı tabi daha önce onaylayan arkadaşlarımızda olursa çok güzel olacak grand saol bu arada yöntem yöntemdir bilipte söylemeyenler utansın popcorn kahvekeyfi

Bumble demiş ki:
çekiyorum parayı basalım bakalım olacakmı tabi daha önce onaylayan arkadaşlarımızda olursa çok güzel olacak grand saol bu arada yöntem yöntemdir bilipte söylemeyenler utansın popcorn kahvekeyfi
saolsn hacım :mrgreen:

Yukarı Alt