Durum
Daha fazla cevap için açık değil.

Download Part 1 :GTA IV Part 1

Download Part 2 :GTA IV Part 2

Download Part 3 :GTA IV Part 3

Download Part 4 :GTA IV Part 4

Download Part 5 :GTA IV Part 5

NOT : ALINTIDIR.INDIREN OLMAMISTIR. DOSYALAR MDF UZANTILI OLARAK GOSTERILIYOR. INDIRDIGININIZDE BIR PROBLEM CIKARSA MESULİYET KABUL ETMEM. BEN BULDUM BEN PAYLASTIM AMA ZARARINA BEN GIRMEM. MDF OLDUGU İÇİN DEAMON TOOLS İLE ACICAKSINIZ EĞER ACILMASSA MDF DOSYASINI .ISO ya ÇEVİREREK MAGİC ISO ADLI PROGRAMI KULLANARAK ISO DOSYASININ İÇİNDEKİ KURULUM DOSYALARINI BİR DOSYA İÇİNE KOPYALAYIP SONRA OYUNU KURABİLİRSİNİZ TEŞEKKÜRLER. TESEKKURLER

SÜPERRRRRRRRRR ! .MDF olduguna göre Heralde Deamon Toolz ile çalıştırcaz. Harikasın Öpüyorum seni

Hiçmi download eden yoq yaf ona göre indircem. Ben suanda Prince of Persia 3 ü download ediyorum o yuzden deneyemiyorum ????...

ben download ediyorumda, 40 KB/s ile iniyor...

6 gün sonra yazarım sana, nasıl diye :D

A

Anonymous

Guest
guzel paylaşım lakin sitede indiren yok saglam mı deil mi bilgim olmadıgından başka bir siteden download'a başladım...

Sonuç için demedim yaf ^^ Hani tamamını indircek varsa bittik ten sonra söyleye bilir mi diye sordum Aldım da cvp ını indiriyorsun galiba :)

abooov :S yaf bunu başka bi sitede paylaştım adamlar demedigini bırakmadı. vay daha oyun cıkmadan nası koyuyosun , vay millete trojen yedirmeye calısan bi eziksin, vay 5 parta gta4 mü sıgar vs vs.. koyacagıma koyduma pişman oldum :S

A

Anonymous

Guest
Arkadaşlar boşuna indiripte kotanızı doldurmayın. GTA 4 PC Versiyonu Ekim ayına doğru çıkacak. Heveslenip de indirmeyin. Muhtemelen konsol devşirmesi bir oyun. Ama yinede indirebilirsiniz. Karar sizin.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
drotalion demiş ki:
ben download ediyorumda, 40 KB/s ile iniyor...

6 gün sonra yazarım sana, nasıl diye :D
Ben 3 tanesini birden indiriyorum 98 le iniyor part 1 , diğerleri 68de kıvranıyor :roll: 5 Partın sadece 3 ünü aynı anda indirebilmemiz kötü :|

Jigsaw

Aileden
Arbalet demiş ki:
Arkadaşlar boşuna indiripte kotanızı doldurmayın. GTA 4 PC Versiyonu Ekim ayına doğru çıkacak. Heveslenip de indirmeyin. Muhtemelen konsol devşirmesi bir oyun. Ama yinede indirebilirsiniz. Karar sizin.
+1

hacım, bende araştırdım, balıklama atladıkta PC versionu sadece almanyada değil dünyada ekim ayının sonuna doğru çıkacak. 5GB lık virüs bu :D

acaba kilitlesekmi???

drotalion demiş ki:
hacım, bende araştırdım, balıklama atladıkta PC versionu sadece almanyada değil dünyada ekim ayının sonuna doğru çıkacak. 5GB lık virüs bu :D

acaba kilitlesekmi???
Kilitledim gitti.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt