en iyi grant name :lol:

çok komik bi başlık olmuş sanki biz grant nameLeri birbiriyle kapıştırıyorus

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
JuNioRKinG demiş ki:
Okan abi bu char seninmiydi oasisde The_doctor_2 yim ben :P
karargah'ta ki doctor musun sen harbiden :twisted: :mrgreen:

bu char benimdi sonrasında sattım pacific'e gittim 8)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
JuNioRKinG demiş ki:
Evet abi KaRaRGaH The_DoCtOR_2 neden geçdin okan abi pasific e oasis den iyisi yok biliyosun :twisted:
wayy be yavrum şaşırdım harbiden seni extraloob.com ailesinde görmek süppoo cidden, oasis bitmişti artık yeni heyecanlar lazımdı bak pacific sayesinde bu site kuruldu ama herşeyde bir kısmet vardır bakalım bundan sonraki serverda neler olacak 8)

HİÇ KİMSE M.K ATATÜRK Olamaz yanlızca onun izinden
Teşekkür ederim

Herşeyin hayırlısı abi senle azmı muhabbetimiz oldu bende doctoru 78 yapdım demir attım bırakdım şuan alexanderdayım ama sana şunu söyliyeyim türk yabancı herkez extraloob u biliyor sitenin senin olmasına çok sevindim çok kısa zamanda harika bir ilerleyiş içine girdi extraloob . Eğer gelirsen abi alexander dayım buyur gel beklerim ?!!!!!!!

pacifickte herkes thief olsun arkın 80 liği ve arkın abisinin 80 liği var durmadan kervana çöküyorlar :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
JuNioRKinG demiş ki:
Teşekkür ederim

Herşeyin hayırlısı abi senle azmı muhabbetimiz oldu bende doctoru 78 yapdım demir attım bırakdım şuan alexanderdayım ama sana şunu söyliyeyim türk yabancı herkez extraloob u biliyor sitenin senin olmasına çok sevindim çok kısa zamanda harika bir ilerleyiş içine girdi extraloob . Eğer gelirsen abi alexander dayım buyur gel beklerim ?!!!!!!!
merci canım merci bu güzel sözlerin için, Türk'lerin bilmesi ayrı yabancıların bilmesi apayrı bir tat güzelce anlattık kendimizi NoWayOut sayesinde 8)

Yukarı Alt