Merhaba arkadaşlar Benim sevdiğim bi kız var ve graffiti den hoslanıyor.Onun için evinin karsısına graffiti ile ismini yazıcam sizce tepkisi ne olur?

İsmini yazma,direkt ç. yazarsan ailesi laf yapar iti kopuğu toplama der dmi kanka :headbang: makara: makara:
Anıl kanka onu ifade eden birşeyler yazdır bakınca bana yazıldı desin :wink1:

WeAre

Buralıyım
güze bir jest olur kendisi için :) ev önü değilde takıldığınız mekanlardan birine yaz hatta dur bir kurgulayım :)
okul çıkışı bişeyler içmeye davet ettin
yolun üstünde bir yere yazıyorsun ama anlaması için bir işaret vs bırakman lazım sonuçta herkez olabilir :)
kızın çok hoşuna gidiyor ve sana sarılıyor
owww mutlu son makara:

Eğer bilmiyorsan bir kağıda sketch yaparsan daha mutlu olur diye tahmin ediyorum yer arama sıkıntında olmaz ve senin için çok daha kolay olur... :thumbsup:

EliteTurk

Aileden
Zamanında bende aynen lisedeyken yapmıştım fakat kötü örnek gibi olmasın deli çağlarımdı o zamanlar okulun duvarına yapmıştık iki arkadaşla 3 metre yüksekliğinde 12 metre uzunluğunda fakat tavsiye etmem eninde sonunda yakalanıyorsun. :twisted:

direk açıLsan eLinde bi güLLe daha çok etkiLenir kasma kendini grafiti fLan bence ? :roll: kız oLumLu yakLaşırsa o zaman grafiti işine girersin daha hoş oLur bence açıkça senin için yaptım diyebiLirsin çnkü..

AbSoLuT_ZeRo demiş ki:
direk açıLsan eLinde bi güLLe daha çok etkiLenir kasma kendini grafiti fLan bence ? :roll: kız oLumLu yakLaşırsa o zaman grafiti işine girersin daha hoş oLur bence açıkça senin için yaptım diyebiLirsin çnkü..
yok hacım bunun kız yanaşmıyor bu koşuyoda koşuyo neymiş aşıkmış :mrgreen: :

Yukarı Alt