- Resim Silinmiş.
Su grab petin optionslarini cozemedim rusca oldugu icin,ruscada pek fazla anlamiyorum.Pet sadece gold,item ve elexir toplamasini istiyorum hangilerin isaretlenmesi gerekli ?

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Şu hali ile gold ve item toplar bot kullanıyorsan filtre ayarlarını yapman lazım normal şartlerde elixsir için bir ayar yok petde

Emre67380 demiş ki:
İtem ve skiller rusca olmasa kolaydıda işin rsro botta yapamassın ne yazıkki ribot çıkarsa ordan belki yapabilirsin.
skiller ve itemler sorun degilde botun filtresinde zor oluyor

Onu diyorum bende.Filtre ve skiller rusca.Skilleri deneye deneye buluruz ama Filtre nasıl olacak :P Normal isrbotla aynı hemen hemen.Belki ordaki filtreden kopya çekebilirsin :P

Emre67380 demiş ki:
Onu diyorum bende.Filtre ve skiller rusca.Skilleri deneye deneye buluruz ama Filtre nasıl olacak :P Normal isrbotla aynı hemen hemen.Belki ordaki filtreden kopya çekebilirsin :P
skilleri denemeden bulmanın daha kolay bi yolu pc yi rusça ayarına getirin sonra skillerin isimlerini karışık değil rusça görceksiniz ondan sonra google translate i açıp ordan ingilizcesini yazıp skilin rusçasını bulabilirsiniz olmazsa rusçasını yazarsınız biraz kasar ama tek tek denemekten iyidir

Torrostade demiş ki:
- Resim Silinmiş.
Su grab petin optionslarini cozemedim rusca oldugu icin,ruscada pek fazla anlamiyorum.Pet sadece gold,item ve elexir toplamasini istiyorum hangilerin isaretlenmesi gerekli ?
sanırım burdan elixirleride toplamasını istiyosan en alttaki 3. de işaretlenmiş olması gerekiyor onu işaretlersen başka şeyleride alır element itemlerini falan drugoe yazıyo orda yani others

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt