Server
Assos
Takımı
Besiktas
- Resim Silinmiş.​

Snow Walley 'de Last Man Standing Mode oyununda bu bug mevcut ve şuanda da devam etmektedir. Bana şansa bilmiyordum ilk oynamamda verdi lakin Nexon forumda takip ediyorum adamların koca gün uğraşmasına rağmen bugu yapamamışlar. Yani tamamen şans işi. Şuanda aklıma ne geliyorsa 90 Günlük (Max bu kadar oluyor) alıyorum. Üstümde NX 'le alınan bütün itemleri aldım :lol: Sonrasında bug oldu heralde diye Nexon 'a yazacağım. Şuanda takiplerim sonucu bu buga denk gelen toplam 215 kişi var oyun genelinde. Bende bunlardan biriyim, çok şanslıyım nese: nese: nese:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Assos
Takımı
Besiktas
Forumda takip ediyorum ;

Nexon GP bug olan herkesin GP 'leri sıfırlayacağını açıkladı önce.
Sonrasında bug yaşayan oyuncular bizde zaten 100-200k arası GP vardı onlar nolacak diye itiraz ettiler.
Nexon da şuanda adaletli bir çözüm üretmeye çalışıyoruz dedi.

Başka da açıklama yok şuanda lakin ben bütün silahlar ve giysiler, NX ile alınan Spec itemleri rütbemden dolayı GP ile alabildiğimden hepsini tekrar aldım hemde kimisini 1 ay kimisini 3 ay, yani max ne kadar oluyorsa hepsini max olarak alıyorum :mrgreen: GP sıfırlasalarda sorun olmayacak yani :dance:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Snow Walley 'de One Last Standing Mode var, oyunda ölmemeyi başarırsan yani en son herkes ölüp sen yaşıyor olursan o raund 'u kazanıyorsun. 3 el böyle kazanırsan oyun sonunda bakın altını çizerek söylüyorum bazen bu bug ortaya çıkıyor. Şuanda oyun genelinde 250 'ye yakın kişide gerçekleşmiş bir bug bu.

Kriptex demiş ki:
Tamam sen oyuna giremisin :D
Malesef, ofisteyim.

2lt olmam lazım en acilinden 8O akşam şu bugu yapayım bende summer3: 4 char var 2 pc var 2 tane arkadaş ta geliyor 4 kişi takılıyoruz summer1:

Beyler çözdüm olayı yabancı birisi ile yaptık aldık şimdi ben yapıcam alan çıktı gitti -.- yapamıyoz 3 kişi lazım

Bravo > Kanal 10 > Snow Valley > Şifre 9953

3 kişi gelsin yapalım herkeze

Yukarı Alt