1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

''Gözyaşları Sel Olmasın Destek Çağrısı''

1. EliteTurk

EliteTurk Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Turist Rehberi
    Pakistan'a sms le yardım !

Türk Kızılayı'nın düzenlediği ''Gözyaşları Sel Olmasın Destek Çağrısı'' kapsamında tüm Turkcell kullanıcılarının SMS göndererek Pakistan'daki sel mağdurlarına yardımda bulunabilecekleri bildirildi.

Turkcell'den yapılan yazılı açıklamada, Turkcell'in, Türk Kızılayı'nın Pakistan'daki sel mağdurları için başlattığı insani yardım faaliyetlerine SMS ile bağış çağrısı yaparak destek olduğu belirtildi.

Pakistan'da 2 Ağustos 2010 tarihinde yaşanan seller sonucu pek çok insanın hayatını kaybetmesi ve kaybolması nedeniyle Türk Kızılay'ının başlattığı Gözyaşları Sel Olmasın yardım çağrısına destek vermek isteyen tüm Turkcell abonelerinin, 2868'e boş SMS göndererek selzedelere 5 TL bağışta bulunabilecekleri kaydedilen açıklamada, bu kapsamda gönderilen SMS'ler karşılığında herhangi bir ücretlendirme yapılmayacağı duyuruldu.

Turkcell abonelerinden 2868'e boş SMS göndererek 5 TL bağışta bulunabilirsiniz herhangi bir ücretlendirme yapılmıyor.

2. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Bu yardımlara karşıyım arkadaş din kardeşiyiz diye istismar ediyorlar . Önce ülkemizdeki yardıma muhtaçlara el atsak ?

3. Avasin

Avasin Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    İnşaat Mühendisi
    Aynen katılıyorum bro.. Malesef ülkemizdede yardıma o kadar muhtaç kişi var ancak hepimiz ülkemizdekileri görmezden geliyoruz. Kendimize değil de başkalarına yardım etmek huyumuzda var galiba :roll:

4. EliteTurk

EliteTurk Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Turist Rehberi
    Bu yardımlar özel sektör rant kavgası bi nevi ülkemizde devletten bekleniyor herşey devletinde pek el attığı yok bir yere kadar ilerliyebiliyoruz ama birilerinin yardıma ihtiyacı varsa ve çağrıda halktan hiçbir ücret alınmadan yapılıyorsa bunu bize bildirmek düşer bro. :kalp: pray:

Ps: Turkcell aboneleri sadece 1 sms karşılığında 5 TL bağış yapabiliyor şu ramazan günlerinde en azından 1 dakikamızı ayırarak azda olsa insanlığa yardımda bulunuruz ve hiçbir ücret alınmıyor,sadece 1 sms daha sonraki sms lerde hep 1 sms yerine geçiyor haydi herkez yardıma. :kalp: :buddha: pray:

5. EliteTurk

EliteTurk Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Turist Rehberi
    AB ye girebilmiş bir ülke değiliz sonuçda işsizlere işsizlik maaşıda bir yere kadar bağlanabiliyor,aç a yetime muhtaca devlet bir yere kadar yardım edebiliyor yada etmek istiyor,kendimizden daha muhtaç olan insanlarada yardım etmeliyiz zamanında İstanbul depremi yaşandığında bizede komşu ülkelerden yardımlar geldi art niyet aramadan sadece 1 dakika ayırarak muhtaç insanlara onlarıda mutlu edebilirsiniz ve bunun karşılığında hiç bir ücret alınmıyor.. daral:

6. Deadly_TR

Deadly_TR Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    thief
    ya salla pakistan türkiyeye ne zaman yardım yapmış hele filistine gram acımıyorum zamanında araplar osmanlıya az kazık atmadı anlaşmalarla ^^ benim ülkemde o kadar aç varki 1 ini görseniz üstünüzdeki tişörtü çıkartır verirsiniz iş güç yok pakistana yardım ve en büyük yardımda bizden bizim bir sürü dış borçlarımız var diğer arapların daha az niye onlar yardım yapmıyor eğer bir devrim yapacaksan arkanda kalanlara hiç acımayacaksın sözüne şimdi daha çok inanıyorum ^^

7. Avasin

Avasin Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    İnşaat Mühendisi
    bro ama benim kızdığım olay kendimize de bakmıyoruz. Bizim ülkemizde de yardıma muhtaç bir sürü insan var^^ Ve hergün karşılaşıyorum bu tür kişiler ile... Mesela bu tür hesap numaraları bizim ülkemizdekiler içinde açılırsa ne güzel olur değilmi?

8. Jutenya

Jutenya Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Pakistan 5 Tl lik Yardım Yapıcağına Cebinden 5 TL Cıkarda Arka Sokağında Oturan Fakir İnsanlardan 1 nin Karnını Doyur Bizim Ülkemizde Her Kez TOK Bi Pakistan Ac Hemi Bırakın Pakistan Sms Yollamayıda Önce Cevrenizdeki Fakir İnsanların Karnını Doyurun

9. Cobalt

Cobalt Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    sin: Yanlış düşünüyosun.

10. Silverdollar

Silverdollar Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Araplar konusunda haklisinda kurtulus savasinda pakistanlialr bileziklerini altinlarini ellinde ne varsa satip Turkiye yardim etmistir hatta yanilmiyorsam ziraat bankasi pakistandan gelen yardimla kurulmustu

11. Baha i

Baha i Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ...
    yapılan yardımlar insanın hayatının değeri için değil ülkenin dış politika stratejisidir.
    prestij kazanma çabaları :D devletler arasında kardeşliğin insanın maneviyatın önemi yoktur.
    sadece maddi çıkarlar üzerine yapılır. bu da rutin yapılan onlardan biri :d sanırım :D

12. Silverdollar

Silverdollar Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cok sukur zamaninda pakistanlilar senin gibi dusunmemis

13. souldanger01

souldanger01 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yardım taraftarı değilim tabikide . Onun yerine ülkemizde o kadar üniversite kazanıp harç parasını yatıramadıgı için okuyamayan insanlarımız var .. Bunlar üniversiteye girip okulunu bitirse ülkeye yararı olucak . Bugün haberlerde okudum üniversite harç parasını kazanmak için inşaatta çalışan bir genç inşaattan düşerek ölmüş -.-

14. Jutenya

Jutenya Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Her Zaman Bu Sözlerimin Arkasındayım Ve Bu Sözlerimin Doğru Olduğuna İnanıyorum

15. Deadly_TR

Deadly_TR Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    thief
    :D ziraat bankasını pakistan kurmuş :D ALLAH sizi napsın

16. Galliport

Galliport Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    PC Donanım
    arkadaşlara katılıyorum önce kendi ülkemizdeki fakirleri yardıma muhtaç insanlarımıza yardımcı olalım dünde bakanın biri çıkmış yok 10 milyon dolar yardım ettik falan filan be adam o 10 milyon doları yardıma muhtaç halkına sokakta yatan insanına harcasana -.-

17. Darzo

Darzo Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  18. Wax Whine

Wax Whine   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Psikolog
    Hepiniz Müslümansınız hiç birinizin ağzından Allah kelimesi düşmüyor. Kendi ülkeme yardım ederim daha iyi diyosunuz. Ee hanginiz yapıyosunuz bu yardımı? Müslüman iseniz zekat verirsiniz bu bir boyun borcu. Peki hanginiz bunu yapıyosunuz? Hanginiz ayda bir yılda bir zekatını veriyor? Yazık, şu 300k üyeli sitede toplasan 20 kişi anca yapıyodur bunu.
    Dinci bir insan değilim, aksine solcu diye tabir ettiğiniz insanlar içine giriyorum; ama dinsiz de değilim. Günde 5 vakit namaz kılmam, ama hiç bir zaman da dinimden çıkmam. Arka sokaktaki insana yardımda bulunun diyen birisinin yazısını okudum şimdi. Söylesene kaç kez yaptın bunu? Ben söyleyeyim, hiç. O parayla 50 silk çekerim daha iyi dersin geçer gidersin.
    Herkes böyle. En azından ayağınıza gelmiş bir yardım kampanyası var herkesin de bir hattı vardır telefonu vardır mırın kırın etmeyin de adım atmaktan aciz bir halk olarak bari parmağınızı azıcık kımıldatın da havadan bir yardımınız olsun, şu aç insanlara..

19. HollyToBack

HollyToBack Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ne kadar düşüncesiz insanlarsınız... Evet zaten ülkemizdeki yardıma muhtaç insanlara yardım etmek hepimizin görevi ama Bi felaketle herşeyelerini kaybetmiş , zor durumda kalmış insanlara yardım etmekde haktır! 99 depreminde Pakistanlıların bize ilk yardım ediplerini ve yarıdm gereclerini ulaştıranlar olduğunu unutmayın.. ve Filistine Gram acımıyorum diyen kardeşim keşke filistinde 1 gün kalsanda öle konuşsan.. sadece şunu düşün ailende kimsenin yarın yaşaycağı garanti deil.. ve annenin kardeşinin namusu tehlikede.. bunları düşündükten sonrada onlara acımıyosan yardım etmeyi düşünmüyosan oda senin vicdanına kalmış tabi..

20. Fahmlugat

Fahmlugat Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    çok haklısın dostum ama bizim ülkemizin başındakiler olan yardımıda kendileri yiyorlar :roll: sin: summer2: