'Gözümü kaybetmeye gelmedim!'
Fenerbahçe derbisinin olay adamlarından Keita ilk kez konuştu: “Türkiye'deki hedeflerimde 2 gözümden birini kaybetmek yok”

Derbide kırmızı kart görüp, 3 maç ceza alan Keita, Kadıköy’de yaşananları anlattı. Gözüne şu şişesi gelen ve tedavisinin ardından kendine atılan şişeyi gözlemciye kadar götürüp, teslim eden Fildişili oyuncu şunları söyledi: “Mağlubiyetten dolayı kendimi suçlu sayıyorum. Oyunda kalmış olabilseydim, belki de sonuç değişik olacaktı. Gözüme gelen cisim, futbol kariyerimi etkileyebilirdi. Federasyonun bu durumdan haberdar olmasını istedim. Avrupa’da bu gibi olaylara çok kurban verildi. Benim Türkiye’deki hedeflerimde 2 gözümden birini kaybetmek yok.

‘Rakip takım kavga çıkardı’

Isınmanın daha ilk dakikalarında rakip takım kavga çıkardı. Böyle olunca insan kendisine soruyor, ‘acaba bu belli bir stratejinin parçası mıdır’ diye. Daha sonra sahaya yağan o kadar cisim var. Bu yüzden sezon boyunca alışık olduğumuz futbolu oynayamadık. Carlos formama asılmıştı, çelme takmıştı, bana vurmuştu.. Ve o noktada artık çok sinirliydim, bir şey yaptım, tünelden soyunma odasına giderken, ‘yapmamam gerekirdi’ diye düşündüm. Carlos’la maçtan sonra konuşmak için hiç fırsat olmadı. Ama bu vesileyle üzüntülerimi iletmek isterim.”​

Dua et kellen kopmadı sığır sinir oldum bu adama yav istemiyorsan bas git zorlamı okadar para alıyorsan katlanmak zorundasın

Night Blue demiş ki:
Dua et kellen kopmadı sığır sinir oldum bu adama yav istemiyorsan bas git zorlamı okadar para alıyorsan katlanmak zorundasın
Ben de sana sinir oldum şimdi.. :think:

Rakip takımın oyuncusu diye ölmesi mi gerekiyor ? Var mı futbolda böyle şeyler ? Adam futbol oynamak için para alıyor,kafasına,gözüne şişe yemek için değil..

Quensis demiş ki:
Night Blue demiş ki:

Rakip takımın oyuncusu diye ölmesi mi gerekiyor ? Var mı futbolda böyle şeyler ? Adam futbol oynamak için para alıyor,kafasına,gözüne şişe yemek için değil..
+1905

Dua Et Kellen Kopmadı NE DEMEK ya ? :twisted: saçmalama !!

Quensis demiş ki:
Night Blue demiş ki:

Bi şişe yediyse abartmasımı gerekir bize de oldu bu sene içersinde bizden hiç bir futbolcunun bukadar abarttığını görmedim türkiyeye gelmeden önceden düşünememişmi böyle şeylerin olabileceğini..daha çok olucak bence bir an önce alışsın

hellboy1 demiş ki:
Quensis demiş ki:
Night Blue demiş ki:

+1905

Dua Et Kellen Kopmadı NE DEMEK ya ? :twisted: saçmalama !!
biraz abartı oldu ama onun hareketleri inan abana benim bu söylediğimden kaç kat daha abartılı

Keita gibi bir futbolcu GS kulübüne yakışmıyor.
Sen git derbi maçında adam seni çekti diye yumruk at.Birde takımın yenilirken..
Carlos'u takdir ettim..Keita'yı değil.

El Verano demiş ki:
Keita gibi bir futbolcu GS kulübüne yakışmıyor.
Sen git derbi maçında adam seni çekti diye yumruk at.Birde takımın yenilirken..
Carlos'u takdir ettim..Keita'yı değil.
Örnek bir 6atasaraylı :thumbsup: :muck:
Zaten Haklısın Carlos'un yaptığı hiç bişey yok aslında var foul yapıyor ama sarı kartınıda yedi keita'nın o hareketi yapıpda suçlu duruma düşmesi kötü...
sanırım derbinin farkına varamadı daha :beer:

Journalist

Aileden
Night Blue demiş ki:
Quensis demiş ki:
Night Blue demiş ki:

Bi şişe yediyse abartmasımı gerekir bize de oldu bu sene içersinde bizden hiç bir futbolcunun bukadar abarttığını görmedim türkiyeye gelmeden önceden düşünememişmi böyle şeylerin olabileceğini..daha çok olucak bence bir an önce alışsın
İşte bu zihniyet yüzünden Türk futbolu Türkiye Futbolu olarak anılmaya devam eder her zaman... maçı izlerken kendimden utandım resmen insanlıktan çıkmış yaratıklar şeytan taşlar gibi ellerine ne geçirdiyse attılar sahaya maçtan önce haklemlerden birinin kafası yarılıyor hakemde tık yok adamın kafasına dikiş atıp sahaya sürüyorlar :rolleyes1: ne kadar rezil bir futbol kültürüne sahip olduğumuzu bir kez daha gösterdi sağolsun f5 taraftarı :rolleyes1: ama bu sadece f5 taraftarı için geçerli değil bu federasyon olduğu sürece böyle olaylar olmaya devam edecektir samiyende de bundan farklı olacağını sanmıyorum gerekirse bir takıma (kim olduğuna bakmaksızın) 10 maç ceza verebileceksinki caydırıcılığı ortaya çıksın ama nerde bunları yapmayı göze alabilecek bir federasyon :rolleyes1:

@ Baphomet ; 10 maç derken biraz abartmışsın.
Her dalın bir destekçisi olduğu için ayakta duruyor.Futbolun destekçisi ise taraftar olduğuna göre..
Ceza yaptırımları konusunda biraz daha hassas ve yıpratıcı olmaları gerekir.

Journalist

Aileden
abartma falan yok kesinlikle f5 taraftarı GS'yi yenmek uğruna beş maç cezayı göze alıyor ?

vereceksin her takıma böyle olaylarda onar maç ceza iki sene üst üste bak bakalım üçüncü sene yapabiliyorlarmı...

Baphomet demiş ki:
Night Blue demiş ki:

İşte bu zihniyet yüzünden Türk futbolu Türkiye Futbolu olarak anılmaya devam eder her zaman... maçı izlerken kendimden utandım resmen insanlıktan çıkmış yaratıklar şeytan taşlar gibi ellerine ne geçirdiyse attılar sahaya maçtan önce haklemlerden birinin kafası yarılıyor hakemde tık yok adamın kafasına dikiş atıp sahaya sürüyorlar :rolleyes1: ne kadar rezil bir futbol kültürüne sahip olduğumuzu bir kez daha gösterdi sağolsun f5 taraftarı :rolleyes1: ama bu sadece f5 taraftarı için geçerli değil bu federasyon olduğu sürece böyle olaylar olmaya devam edecektir samiyende de bundan farklı olacağını sanmıyorum gerekirse bir takıma (kim olduğuna bakmaksızın) 10 maç ceza verebileceksinki caydırıcılığı ortaya çıksın ama nerde bunları yapmayı göze alabilecek bir federasyon :rolleyes1: [/quote]

Bir şey demeye hakkınız yok bu olayları başlatan bu savaşı başlatan sizin taraftarlarınız..o bayrağı dikmeseydiniz bizim stada bugün bunca şeyler olmazdı yani savaşı başlatan sizsiniz sonra böyle şeyler oluyor nekadar ayıp..bende olması istemem ama oldumuda neden oluyor demyin

Bu arada keita nın yaptığı şovu iyi izleyin herifin gözünemi geliyorsa neresine gelyorsa kalkıp sanki o şişe biyerine gelmemiş gibi gidip gösteriyor alın burdada sizinATILAN MADDELERİZ..izleyin bize su şişesi atarak suçlayanlar vede kendileri yapmıyormuş gibi davrananlar adamlar koltuk atıyor insaf be ayıptır ayıp birde oyüzden yenemedik diyorsunuz biz böyle yendik

http://www.ktunnel.com/index.php/1010110A/4af5bab9d660d0f1da0955ccf822ed6e3aa24459ac916db8e78b2be2f28f773532323ef53348a7b933fc953a2995574f00d433100c32478ee177a6078118175017370d7c357f3644b7b4c3f711cb286adf40a7c8561597c669803a7d9165daedddfdf762c24f89dc29d0dc5713f3f689082417416

Bir şey demeye hakkınız yok bu olayları başlatan bu savaşı başlatan sizin taraftarlarınız..o bayrağı dikmeseydiniz bizim stada bugün bunca şeyler olmazdı yani savaşı başlatan sizsiniz sonra böyle şeyler oluyor nekadar ayıp..bende olması istemem ama oldumuda neden oluyor demyin
Savaş ?

Yazık..

Quensis demiş ki:
Savaş ?

Yazık..
o video yu izle görürsün savaşmı rekabetmi olduğu bu olayları desteklemiyorum ama bu yaşananlar sadece bir savaş misalidir vede iki ülkenin ada kapma olaı gibi bayrak diktiniz bizim stada sonra her iki tarafta cephede savaşır gibi birbirlerine şişeler koltuklar vs fırlattı bu noluo savaş olmuomu illa cephelerdeki iki tarafın kapışması savaş olmaz

Yukarı Alt