1. Reklam


  1. joysro
   ledas
   ix2
   leon
   kingsofsro
   aelyria

Görüntülü Telefon Nortel IP Phone 1535 Türkiye'de!


 1. Chorus

  Chorus   Admin rank8

  Kayıt:
  6 Şubat 2007
  Mesajlar:
  341.784
  Beğenilen Mesajlar:
  241
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  Taksim/IST.
  Görüntülü Telefon Nortel IP Phone 1535 Türkiye'de!

  Nortel'in, görüntülü haberleşme olanağı sunan teknolojisi Türkiye'ye geldi. Daha önce sadece şirketler tarafından kullanılabilen multimedya uygulamalardan artık ev aboneleri de yararlanabilecek. Görüntülü aramanın yanı sıra, e-postalara erişim ve Internet'te sörfe de olanak veren Nortel IP Phone 1535, ev telefonlarını adeta bilgisayara dönüştürüyor ve sunduğu pek çok yenilikçi özellik sayesinde günlük hayatı kolaylaştırıyor.

  [​IMG]

  Büyükanneler ve büyükbabalar uzun süredir görmedikleri torunlarıyla, çalışan anneler evdeki çocuklarıyla görüntülü olarak iletişim kurabilecekler. Ayrıca işitme engelliler de bu telefonlar sayesinde işaret diliyle rahatlıkla görüntülü iletişim kurabilecekler. Bu sistemin sunduğu pek çok fonksiyonun yanı sıra kullanıcılar SIM kart okuyucu özelliği ile cep telefonunda kayıtlı telefon numaralarını da görüntülü telefonlara aktarabilecekler.  Nortel IP Phone 1535''ler Türk Telekom''un abonolerine sunmaya hazırlandığı yeni nesil multimedya servislerini içeren görüntülü iletişim servisinde de kullanılacak.

  Nortel Hakkında

  Nortel, ''Business Made Simple" kavramını gerçeğe dönüştüren iletişim seçenekleri sunma yeteneği ile tanınan lider bir şirkettir. Şirketin gerek servis sağlayıcı ve gerekse kurumsal ağlar için geliştirdiği yeni nesil teknolojiler, multimedya ve iş uygulamalarını desteklemektedir. Nortel''in sunduğu teknolojiler, ağları sadeleştirerek ve insanları ihtiyaç duydukları bilgiye her zaman ve her yerde ulaştırarak verimliliğin, hızın ve performansın önündeki engelleri ortadan kaldırmak için tasarlanmıştır. Nortel, 150''den fazla ülkede faaliyet göstermektedir. Daha fazla bilgi için http://www.nortel.com, son haberler için http://www.nortel.com/news
   
 2. Morwena

  Morwena Buralıyım rank8

  Kayıt:
  16 Nisan 2007
  Mesajlar:
  4.461
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Büyük iskenderin telefonunda baksana adam teklonojide bile bizden daha ileri ehauahau :twisted: :mrgreen:
   
 3. TitusPullo

  TitusPullo Aileden rank8

  Kayıt:
  31 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  11.355
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Memlekete döndü -.-
  Ben bilgisayar kullanamam klavyes'i , mauses'i , microfon'u , speaker'i , Cam'ı falan filan diyen olursa. Buyursun tam size göre bir ürün. En kısa zamanda piyasaya sunulur umarım. Kolay kullanımı ile dikkat çeken bir ürün.
   
 4. hmzsnmz

  hmzsnmz Aileden rank8

  Kayıt:
  14 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  25.100
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Eskişehir
  topic'i görünce zaten aklıma direk İskender geldi :mrgreen: :mrgreen:
  adam da para var istediğni getirtiyor herif ^^
   
 5. Jigsaw

  Jigsaw Aileden rank8

  Kayıt:
  13 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  8.951
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Close enough to cut your throat...
  Bir yanlış yapmışlar. Ahize kablolu olmamalıydı. Kamera sabit telefon ise taşınabilir olmalı. Ben her zaman görüntülü konuşmayacam ki. Telefon kulağımda mutfakta işimi görmek, ne bileyim çamaşır falan asmak falan istiyorum. O yüzden olumsuz baktım ürüne. Görüntülü telefon zaten insanların 70'lerden beri hayali değil midir?