Journalist

Aileden
bu sorun bende birkaç aydır vardı fakat artık iyice sinir bozmaya başladı resimi ps'de kendim yaptım çünkü masaüstünün resmini çektiğimde böyle birşeyi göstermiyor resimdede görüldüğü gibi kenardan çıkan siyahlık bir küçülüyor bir büyüyor sürekli hareket halinde açarken-kaparken hep bu var sanırım monitör'de sorun ama belki bileniniz vardır bu ay yine masraf çıktı bana yanlış birşey almayayım gidip neyi değiştirmem lazım :?: :popcorn:

307mdqf.jpg

Bence kasayı yüklen bi arkadaşına git arkadaşının monitörüne tak bakalım aynı sorun ondada olucakmı eğer sorun devam ediyorsa ekrankartında bişeyler olabilr sorun yoksa monitörde veya bilgisayar ve monitör arasındaki kabolda bi sorun meydana gelmiş olabilir :detective:

Journalist

Aileden
benim monitör tüplü tüpü bitmiş olabilirmi acaba :popcorn:

dedemden kalan eski bir TV vardı onunda böyleydi ama üstten çıkıyodu bu karartı biz arasıra üstünden vuruyorduk 1-2 tane düzeliyordu bunda denedim düzelmiyo :mrgreen:

ekran kartından kaynaklı bir sorun olduğunu sanmıyorum çünkü ekran kartı yokkende böyleydi :P

ARK0 demiş ki:
benim monitör tüplü tüpü bitmiş olabilirmi acaba :popcorn:

dedemden kalan eski bir TV vardı onunda böyleydi ama üstten çıkıyodu bu karartı biz arasıra üstünden vuruyorduk 1-2 tane düzeliyordu bunda denedim düzelmiyo :mrgreen:

ekran kartından kaynaklı bir sorun olduğunu sanmıyorum çünkü ekran kartı yokkende böyleydi :P
:D O zaman ekranda sorun vardır. :P

Benim monitördede böle oluyor.. Bir baktım monitorun arkası acayip derecede ısınıyor.. Çok ısındığından kaynaklanıyordu bende. Baska monitor taktım ne sıcaklık var nede böle bişey.. Monitorun arızalı olabilir.

Yukarı Alt